2137
2106
عنوان

سلام نظرتون راجع به این هدیه 😁😐

114 بازدید | 15 پست

یه ست کامل کیف پول و کمربند و ... چرم

عکسش رو ندارم و الا براتون می فرستادم . 

برا یه آقا سی ساله  

تنها با شاد بودن هست که میشه از زمانه بی رحم و دشمن هات انتقام بگیری ؛ شاد بودن دلیل خاصی نمی‌خواد 🤍🌙

و اینکه اگه خوب نیست چی پیشنهاد میدید . پیرهن و عطر نگید چون با سلیقه هستم 

تنها با شاد بودن هست که میشه از زمانه بی رحم و دشمن هات انتقام بگیری ؛ شاد بودن دلیل خاصی نمی‌خواد 🤍🌙

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2149

ما فق با عکس نظر میدیمᥬ😌᭄ 

https://harfeto.timefriend.net/16337958817761(با ذکر آیدی پلیز)گُفت چادُرَت را بِپوش تا ایمانِ مَردی نَلَرزَد...ایمانی کِه بِه گیسویی لَرزَد بِه چِه اَرزَد؟!😏وای بر احوال مردم تف به کودک همسری...این چنین رسمی نباشد بین هر گاو و خری...ای که خود را با خرد دانی ز قوم آریا...از چه می بخشی تو طفلی را برای دیگری؟ ...کودکی که سال ها باید رود بازی کند ... جای بازی یاد میگیرد رموز شوهری... نره غولی را تو در آغوش پاکش جا دهی...این چنین عادت کند بر شیوه همبستری(دوستان عزیزان لطفا با من راجع به مسائل سیاسی و دینی و کودک همسری اینا صحبت نکنید و اصلا ریپلای نکنید منو درباره این مسائل مرسی😊😏)

باشه عکسش برام فرستاد می فرستم . یه عکس دیشب گذاشتم دوستان گفتن خوب نیست

نه خیلی هم خوبه

دختر قد بلند که همه مسخره اش میکنن حتی اینجا اما براش  مهم نیست چون قد بلندی یه نعمنه که همه کس ندارن :)🧚🏻‍♀️💙 پاترهدی و  وفادار به آلبوس دامبلدور:)🧙🏻‍♂️ هر چی بیشتر تو نی نی سایت میگردم بیشتر برگام میریزه :/ من هنوز دارم دنبال ساقی خانونی میگردم که میگه روزی ۱۵ ساعت ورزش میکنم ://////   خدایی ساقیش حلال خوره 😂😑یه جوری با قد وزنم برخورد میکنید انگار تا حالا یه خانم هیکلی ندیدین 😐😐😐 واقعا ندیدین یا اسکل کردین 😑 تو نی نی سایت بعد از الویه قارچ منفور ترین مواد غذایی میباشد 👌🏻😐
2050
نظر و پیشنهاد شما چیه 

همین خوبه 

ولی میتونی عکسش رو بدی برات سیاه قلم بکشن بهش بدی 

میگن خانواده بلقیس (ملکه صبا) با ازدواجش با نزار قبانی به شدت مخالف بودن ، ولی با وساطت دیگران به هم رسیدن .    نزار میگه چند بار ازش پرسیدم چرا با وجود مخالفت قبیله ت با من ازدواج کردی و دردسراشو به جون خریدی؟ میگه بلقیس هر بار ، من رو مثل یه طفل به آغوش می‌کشید و می‌گفت : «انت قبیلتی » قبیله من تویی...♥️

عزیزم عکسشو بعد برات می فرستم باید بیای نظر بدی 😁😑

ادوکلون با بوی خاص گوشی جعبه سیگار آب طلا یا آب نقره( اگه سیگار بکشه) ساعت خاص و برند و....

متاسفانه من اهل عطر و ادکلن نیستم ، نهایتاً بادی اسپلش میزنم . پس قاعدتاً تشخیص نمیدم . بعدم از طرفی مطمئن نیستم این رابطه ماندگار هست یا نه . 

2087