2726
عنوان

مامانای بهمن و اسفند و فروردین ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ بیاین دورهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 459779 بازدید | 45750 پست
هلن جان الان یه هفته س فرنی میدم یه وعده در روز از کی باید وعده ها  رو بیشتر کنم و تو هر وعده ...

عزیزگ اگه یه هفتس فرنی میدی دیگه پوره هارو هم شروع کن و اضافه کن.. پوره هویج.. پوره سیب زمینی.. بعدم سوپ

والا من از همون اول روزی دو سه وعده دادم دیگه

یا مثلا میگفتن با حجم کم شروع کنید.. از همون اول چندقاشق فرنی دادم 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀

هرچقد میلش میکشه بده 

عزیزگ اگه یه هفتس فرنی میدی دیگه پوره هارو هم شروع کن و اضافه کن.. پوره هویج.. پوره سیب زمینی.. بعدم ...

ممنون

هلن تو همه وعده ها رو تازه درست میکنی؟

مثلا پوره رو

اخه اصلا نمیزاره به کارام برسم یکسره منو کنار خودش میخواد

دخترم،هلنای مامان تو معجزه زندگی منو بابایی❤خدایاشکرت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنون هلن تو همه وعده ها رو تازه درست میکنی؟ مثلا پوره رو اخه اصلا نمیزاره به کارام برسم یکسره من ...

فرنی و پوره رو تازه درست میکنم هرکدوم اندازه یه وعده.. 

ولی سوپ رو مثلا ظهرا درست میکنم و دو بار واسه ناهار و شامش از همون میدم

ممنون عزیزم مام خوبیم اره یه صداهایی از خودش درمیاره😂 سینه خیز نمیره تانیا میره؟دمرم که میشه زود ...

تانیا دو روزه میگه بابا اینقد بامزه شده

آره تانیام دور میشه فقط سینه خیز نمیره فعلا

دخترم تو تکه کوچکی از بهشت هستی که از آسمان جدا شده❤😍  پرنسس مامان نورچشمم خیییییییلی عاشقتیم من و بابایی ❤😘💕خدایاشکررررت😍😍😍
2728
مرسی عزیزم من تا حالا سوپ پایه دادم حالا میخوام این چیزارو کم و بیش اضافه کنم که هم متنوع بشه هم همه ...

آره خیلی خوبه موفق باشی😍🤭

💕💜😎والا الان خوشگل زیاد شده...قدیما دو سه نفر بیشتر نبودیم😎💜💕خدای مهربون هرکی امضام رو میخونه به قلبش آرامش بده اگه مشکل مالی داره مشکلش رو حل کن، اگه بچه میخواد دامنش رو سبز کن. اگه قرض داره قرضش رو ادا کن، اگه گرفتاره گرفتاریش رو  رفع کن، اگه عاشقه به عشقش برسونش، اگه مریض داره خوبش کن، اگه خونه نداره  خونه دارش کن  خدای خوبم از غیب مال ونعمت براش ببار تو بزرگی من به عظمتت شک ندارم. همیشه کنارم بودی دستم رو گرفتی  پناهم بودی، کنار این عزیز باش دستش رو بگیر پناهش باش. آمین
فردا بعدازظهر بیاید 

چه ساعتی؟

۲باشه خوبه؟

دخترم تو تکه کوچکی از بهشت هستی که از آسمان جدا شده❤😍  پرنسس مامان نورچشمم خیییییییلی عاشقتیم من و بابایی ❤😘💕خدایاشکررررت😍😍😍
@آوا۵۴۶   چطوری خوبی ؟نی نی گلت خوبه؟

فدای تو عزیزم شما خوبین

گاهی فکر میکنم درست از همون لحظه ای که دستای کوچولوتو توی مانیتور دیدم با انگشتای ظریفت فهمیدم دنیا میتونه برام اندازه ی دستات باشه و معنای زندگی یعنی بودنت عشق کوچولوی من با دستای خوشگلت برا همه کسایی که آرزو دارن مامان بشن دعا کن ‌خدا یدونه مثل تو بزاره تو دلشون ‌‌‌تا معجزه ی خدا رو حس کنن❤❤تیکر تولد گل پسرمه به وقت یک سالگی🥳

مامانا هستین عکس نی نیامون رو بزاریم

مامانا هستین عکس نی نیامون رو بزاریم

۲بیایم؟

💕💜😎والا الان خوشگل زیاد شده...قدیما دو سه نفر بیشتر نبودیم😎💜💕خدای مهربون هرکی امضام رو میخونه به قلبش آرامش بده اگه مشکل مالی داره مشکلش رو حل کن، اگه بچه میخواد دامنش رو سبز کن. اگه قرض داره قرضش رو ادا کن، اگه گرفتاره گرفتاریش رو  رفع کن، اگه عاشقه به عشقش برسونش، اگه مریض داره خوبش کن، اگه خونه نداره  خونه دارش کن  خدای خوبم از غیب مال ونعمت براش ببار تو بزرگی من به عظمتت شک ندارم. همیشه کنارم بودی دستم رو گرفتی  پناهم بودی، کنار این عزیز باش دستش رو بگیر پناهش باش. آمین
2706