2733
2734
عنوان

مامانای بهمن و اسفند و فروردین ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ بیاین دورهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 459826 بازدید | 45750 پست
سلام عزیزم خوبی کوچولو خوبه؟ چند روز بود به فکرتون بودم دیگه نمیاید تاپیک خیلی از مامانا دیگه نمیا ...

سلام عزیزم. ممنون شما خوبید؟؟ 

والله وقت نمیکنم زیاد. خیلی کم میام سایت

بچه داری هم شکر میگذرونیم دیگ

همین چیزایی ک کم و بیش همه مون درگیریم باهاش.. 

رفلاکس و بیخوابی و... 

دختر قشنگم، خوش اومدی به زندگیمون😍مامان فدای تک تک نفسات 🌹
اوایل اونام بیخیال بودن فکر میکردن از پسش برمیام بعد دیدن خودم افسرده شدم دست بکار شدن 😖😖

بازم خوبه من الان یک هفته است زنگ نزدم بهم زنگ نزدن شوهرم امروز میگه دعوات شده میگم نه من همیشه زنگ میزدم میخوام ببینم یادشون میفته یا نه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مامانا پسرم ۳ ماه و نیمشه.  اشتباه میکنم گاهی روی پام میشونمش؟؟ (مینشانم.. مینشیند)🤣  ا ...

۶ ماهگی دیگه معمولا بچه ها خودشون یاد میگیرن بشینن ولی با کمک از ۷ ماهگی دیگه راحت خودش میشینه بدون اینکه بیفته دختر من ۵ ماه و نیم هست الان تا کمر بلند میشه ولی خیلی نشسته هست درستم نیست ولی چیکار کنم ساکت نمیشه تو بغلم میشینه کارتون نگاه میکنه 

2728

مامانا شما دماغ بچه هاتون‌رو چجوری تمیز میکنید؟

با پوآر ( فین گیر) نمیشه که.

اخه نمیشه هرروز توی دماغش قطره بریزم که با پوار تمیزش کنم

شما چکار میکنید

اصلا پوار نمیکشه یا  قلق خاصی داره که من بلد نیستم؟

و هروقت پوار استفاده میکنید قبلش قطره بینی هم میریزید؟

سلام عزیزم. ممنون شما خوبید؟؟  والله وقت نمیکنم زیاد. خیلی کم میام سایت بچه داری هم شکر میگذر ...

ممنونم.خدا کوچولوتو حفظ کنھ برات عزیزم

دخترم،هلنای مامان تو معجزه زندگی منو بابایی❤خدایاشکرت
۴ ماهش بشه دیگه میفهمه شیشه بدی سینه رو نمیگیره چون شیشه راحت تره 

من فک کردم بزرگتر بشه سینمو راحت تر میگیره

من شیرمو میکردم تو شیشه شیر قشنگ میخوره

سینه هام سرش خیلی کوچیکه 

دخترم تو تکه کوچکی از بهشت هستی که از آسمان جدا شده❤😍  پرنسس مامان نورچشمم خیییییییلی عاشقتیم من و بابایی ❤😘💕خدایاشکررررت😍😍😍
2738
من فک کردم بزرگتر بشه سینمو راحت تر میگیره من شیرمو میکردم تو شیشه شیر قشنگ میخوره سینه هام سرش خی ...

نه دیگه نمیگیره شیشه رو ترجیح میده وقتی هم سینه بخوره از اول باز شیشه نمیگیره از طعم پلاستیک بدش میاد

مامانا شما دماغ بچه هاتون‌رو چجوری تمیز میکنید؟ با پوآر ( فین گیر) نمیشه که. اخه نمیشه هرروز توی د ...

تو ست ناخن گیر و شانه یک چیزی شبیه موچین هست پلاستیکی هستش مال بینی هست من با اون در میارم چیزی باشه خیلی راحته پوآر و اصلا استفاده نکردم 

ممنون عزیزم تو خوبی تانیا جون خوبه؟اره منم ماه اول که شیر داشتم البته خیلی کم بود بیشتر میدوشیدم بهش ...

خوبیم خداروشکر فدات

سرسینم کوچیکه خوب نمیخونه بگیرتش منم مجبورم براش بدوشم شیرمو اگه سیر نشه براش شیرخشک درست میکنم 

دو سه روزیه شیرم کم شده نمیدونم چرا 

دخترم تو تکه کوچکی از بهشت هستی که از آسمان جدا شده❤😍  پرنسس مامان نورچشمم خیییییییلی عاشقتیم من و بابایی ❤😘💕خدایاشکررررت😍😍😍
نه دیگه نمیگیره شیشه رو ترجیح میده وقتی هم سینه بخوره از اول باز شیشه نمیگیره از طعم پلاستیک بدش میا ...

ملیح جان دخترم سینمو میگیره اینقدر ورجه ورجه میکنه دستاشو تکون میده سینم از دهنش در میاد دیگه سینمو نمیگیره میفته گریه 

منم دیگه براش شیرخشک درست میکنم یا براش شیرمو میدوشم

ملیح جان دخترم سینمو میگیره اینقدر ورجه ورجه میکنه دستاشو تکون میده سینم از دهنش در میاد دیگه سینمو ...

دخبر من بدونی چقدر اذیت میکنه واسه شیر بردم دکتر میگه حتی ممکنه فقط تو خواب شیر بخوره تو این سن طبیعیه دیشب ۵ صبح خوابیده ۷ بیدار شده شیر خورده باز ۸ بیدار شده گریه به زور خوابوندم از ۹ بیداره داره غر میزنه شیرم نمیخوره اینقد که خوابش میاد ولی نمیخوابه

دخبر من بدونی چقدر اذیت میکنه واسه شیر بردم دکتر میگه حتی ممکنه فقط تو خواب شیر بخوره تو این سن طبیع ...

واقعا من دیگه موندم چیکار کنم سینمو میگیره دیگ اینقد تکون میخوره سینم از دهنش در میاد از ساعت ۶بیدار شده شیرخورده ۷بیدار شده بازم یک ساعت بعد

واقعا تو خواب فقط سینمو قشنگ میگیره وتکون نمیخوره 

ملیح جان میشه بدونم چن سالته

2706