2726
عنوان

مامانای بهمن و اسفند و فروردین ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ بیاین دورهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 459781 بازدید | 45750 پست
منم امروز صبح زدم از صبح نخابیده تب داره.به نظرم دوروز باید بدی روز اول ۴ ساعت یه بار روز دوم ۶ ساعت ...

والا امرور روز دومه تا ۳۸ میره تبش.همچنان ۴ ساعتی میدم خدا کنه امشب دیگه تبش قطع شه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام ملیح چی شد ترکیدی؟ پسر منم مثل هلنه کم خواب ازصبح ساعت هفت یا هشت بوده دارم باهاش سروکله میزنم ...

نمیدونم چرا ترکیدم فکر کنم تو تاپیک گرونی بودم 

من سه روزه دارم پنیر و ماست و نان و همه رو میخورم دیگه باید شروع کنم چون ۴ ماهش داره میشه سه روز دیگه کولیک باید تموم بشه 

2728
سلام ملیح جون عزیزم زحمت میکشی یه لیست از غذاها و میوه های نفاخ برام بزاری دخترم کولیکش شروع شد واقع ...

سلام عزیزم 

سیب خیار خیلی نفخ دارن 

حبوبات ماکارونی لبنیات اینا خیلی نفخ دارن گندم هم کولیک و زیاد میکنه 

بهداشت گفت ۳۷ ونیم شد بدو دکتر🥲

والا من تا حایی که میدونم ۳۷ ونیم تازه شروع تب نوزاد دمای طبیعی بدنشون ۳۷ عزیزم تا ۳۹ درجه هم میره ‌که اون تب شدیده

گاهی فکر میکنم درست از همون لحظه ای که دستای کوچولوتو توی مانیتور دیدم با انگشتای ظریفت فهمیدم دنیا میتونه برام اندازه ی دستات باشه و معنای زندگی یعنی بودنت عشق کوچولوی من با دستای خوشگلت برا همه کسایی که آرزو دارن مامان بشن دعا کن ‌خدا یدونه مثل تو بزاره تو دلشون ‌‌‌تا معجزه ی خدا رو حس کنن❤❤تیکر تولد گل پسرمه به وقت یک سالگی🥳
مامانا واکسن دوماهگی زدین بچهاتون تا چن روز تب دارن دخترم دیروز واکسن زدم الان هی تب داره استامینوف ...

۴۸ ساعت

گاهی فکر میکنم درست از همون لحظه ای که دستای کوچولوتو توی مانیتور دیدم با انگشتای ظریفت فهمیدم دنیا میتونه برام اندازه ی دستات باشه و معنای زندگی یعنی بودنت عشق کوچولوی من با دستای خوشگلت برا همه کسایی که آرزو دارن مامان بشن دعا کن ‌خدا یدونه مثل تو بزاره تو دلشون ‌‌‌تا معجزه ی خدا رو حس کنن❤❤تیکر تولد گل پسرمه به وقت یک سالگی🥳
والا امرور روز دومه تا ۳۸ میره تبش.همچنان ۴ ساعتی میدم خدا کنه امشب دیگه تبش قطع شه

پسرمن تبش تا۳۷ میره.امروز روز دومشه.علایم سرماخوردگی داره .دارم میبرمش دکتر.بالا میاره و سرفه میکنه🤕🤕

دخترا واسه واکسن دوماهگی چکار کنم؟ از قبل استامینوفن دادین؟ پارچه خیس هم استفاده کردید؟ بالاخره چ ...

سوال منم هست چهار روز دیگه میخوام پسرمو ببرم

بی زحمت هرکی دید اطلاعاتشو در اختیار ما‌ بزاره

دخترا واسه واکسن دوماهگی چکار کنم؟ از قبل استامینوفن دادین؟ پارچه خیس هم استفاده کردید؟ بالاخره چ ...

من از قبل استامینوفن ندادم. بعضیا میگن بهتره از قبل ندین که اگه بعد واکسن بی حال شد نشون بده. موقع تزریق گریه میکنن بعد بغل کنید یا شیر بدید آروم میشن. من آوردم خونه استامینوفن رو شروع کردم. دو برابر وزنش اگه تب و درد داشت ۴ ساعتی بدین. روز اول کمپرس سرد بذارید و روز دوم کمپرس گرم. کمپرس حتما بذارید که جای واکسن سفت و متورم نشه.

تب هم اگه با این دماسنج های نوزاد میگیرید من از زیر بغل میگیرم که از ۳۷/۵ تب محسوب میشه.

مگر تو در مسیر نسیم ایستاده‌ای امشب/ که عطر زلف پریشان/ دوباره جانم را زِ دست باد/ به آغوش باده میراند؟
2706