2737
2739
عنوان

مامانای بهمن و اسفند و فروردین ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ بیاین دورهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 459826 بازدید | 45750 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بسلامتی منم سز بچه دوم دخترم ۹سالشه

چه خوب دخترت بزرگه پسر من کوچیکه اذیت میشه هم اون هم من

خدایا همه بچه ها سالم باشن پسر و دختر منم همیشه سالم باشن حافظشون باش شکرت به خاطر همه چیز🙏🙏🙏
2728
من پرسیدم گفتن بستری نمیکنن.خواهر شوهرمم پارسال اونجا زایمان کرد گفتن اصلا کرونایی بستری نمیکنیم ولی ...

چرا دارھ .شوھرم 5ماه پیش گرفته بود.

دخترم،هلنای مامان تو معجزه زندگی منو بابایی❤خدایاشکرت
بنظرتو ن بی حسی به کمربهتره یا بیهوشی من بچه اول بی حسی زدم

تجربه بیهوشی ندارم بی حسی بود ولی خیلی اذیت شدم چون غضروف رو پیدا نمیکردن آمپول بزنم انگار بیهوشی بهتره دکترای مرد اکثرا بیهوش میکنن

خدایا همه بچه ها سالم باشن پسر و دختر منم همیشه سالم باشن حافظشون باش شکرت به خاطر همه چیز🙏🙏🙏
2738
من پرسیدم گفتن بستری نمیکنن.خواهر شوهرمم پارسال اونجا زایمان کرد گفتن اصلا کرونایی بستری نمیکنیم ولی ...

بقیه الله که کلا مرکز کروناست

دخترم،هلنای مامان تو معجزه زندگی منو بابایی❤خدایاشکرت
اهان خدا حفظش کنه منم فکر میکردم اوایل پسر باشه که دخترشد 😁

مرسی عزیزم همچنین....

میوه ی درونم،فرزندم،نه تو مرا دیده ای ،ن من تورا،بی صبرانه مشتاق دیدارت هستم،میدانم‌وقتی چشم‌باز کردی میشناسی مرا مادرت را و پدرت را،،، تو دلی مامان لحظه شماری میکنم برای لمس دستای کوچولوت ... 😍😍خدایا این لحظه رو نصیب همه ی منتظرا بکن ..(الهی امین)

مامانا من یهو یادم افتاد بچه از صبح تکون نخورده دوتا شیرینی خوردم به پهلو چپ دراز کشیدم ی ده دقیقه بعد ضربه های خیلی ضعیف داشت بنظرتون لازمه دکتر برم؟ 

خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خشنود شوی و ما رستگار❤خدایا امیدمو نا امید نکن 😢تیکر رسیدن به ارزوها😍نشد نشد که بیام بازم به دیدن تو‌‌‌‌‌‌نشدنفس بکشم نفس کشیدن تو روزای تار منه شبهای روشن تو 
2706