2733
2734
عنوان

مامانای بهمن و اسفند و فروردین ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ بیاین دورهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 459805 بازدید | 45750 پست
مامانا شما همتون از توالت فرنگی استفاده میکنین؟؟یا نه؟

من اره

گاهی فکر میکنم درست از همون لحظه ای که دستای کوچولوتو توی مانیتور دیدم با انگشتای ظریفت فهمیدم دنیا میتونه برام اندازه ی دستات باشه و معنای زندگی یعنی بودنت عشق کوچولوی من با دستای خوشگلت برا همه کسایی که آرزو دارن مامان بشن دعا کن ‌خدا یدونه مثل تو بزاره تو دلشون ‌‌‌تا معجزه ی خدا رو حس کنن❤❤تیکر تولد گل پسرمه به وقت یک سالگی🥳
فدات بشم نه زیادخوب نیستمدردلگن وکمروشکم وواژن دارم ازطرفی هیچی نمیتونم بخورم 

این دردا دیگه هست طبیعیه ...چرا چیزی نخوری؟

گاهی فکر میکنم درست از همون لحظه ای که دستای کوچولوتو توی مانیتور دیدم با انگشتای ظریفت فهمیدم دنیا میتونه برام اندازه ی دستات باشه و معنای زندگی یعنی بودنت عشق کوچولوی من با دستای خوشگلت برا همه کسایی که آرزو دارن مامان بشن دعا کن ‌خدا یدونه مثل تو بزاره تو دلشون ‌‌‌تا معجزه ی خدا رو حس کنن❤❤تیکر تولد گل پسرمه به وقت یک سالگی🥳

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب خب میبینم که داره تعداد نینی ها زیاد میشه به به😊بسلامتی انشالله بقیمون هم زایمان میکنیم منم دست ...

اخی چقدر درگیری دیر شروع کردی الانم سخت تر میشه برات هی سنگین تر میشه کار کردن سخت تره زودتموم کن ... ان شاء الله به موقع و راحت زایمان کنی عزیزم خاطره خوشی برات بمونه نی نیتم نیاز به دستگاه نداشته باشه❤از هفته چند ترک خوردی؟؟

2728
خب خب میبینم که داره تعداد نینی ها زیاد میشه به به😊بسلامتی انشالله بقیمون هم زایمان میکنیم منم دست ...

اگه نجمیه میری و بیمه ارتش داری هفته 35 برو برا نی نی بیمه بگیر که اگه خدای نکرده بستری شد آزاد حساب نکنن

فقط 1 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من یک قناد عاشقم😍بعد از سالها به عشقم رسیدم

آقا نامردی نکنین بعد زایمان بیاین سر بزنید من بهتون عادت کردم😁تنها تاپیکی که باز میکنم اینجاست حوصله نی نی سایت ندارم ولی بخاطر شماها هر روز میام🤭

فقط 1 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من یک قناد عاشقم😍بعد از سالها به عشقم رسیدم
کاش بچه ها مشکلی نداشتن یا همسراشون حساس نبودن و همگی می‌تونستیم تو یکی از اپلیکیشن ها گروه بزنیم و ...

آره کاش ی گروه خودمونی بزنیم. اونجا امن تره

دختر قشنگم، خوش اومدی به زندگیمون😍مامان فدای تک تک نفسات 🌹
2738
دقیقا هر کی زایمان میکنه میره برای خودش 😂ماهم نی نیمون به دنیا اومد نمیدیم عکس😂😂

👌🏼😂

💕💜😎والا الان خوشگل زیاد شده...قدیما دو سه نفر بیشتر نبودیم😎💜💕خدای مهربون هرکی امضام رو میخونه به قلبش آرامش بده اگه مشکل مالی داره مشکلش رو حل کن، اگه بچه میخواد دامنش رو سبز کن. اگه قرض داره قرضش رو ادا کن، اگه گرفتاره گرفتاریش رو  رفع کن، اگه عاشقه به عشقش برسونش، اگه مریض داره خوبش کن، اگه خونه نداره  خونه دارش کن  خدای خوبم از غیب مال ونعمت براش ببار تو بزرگی من به عظمتت شک ندارم. همیشه کنارم بودی دستم رو گرفتی  پناهم بودی، کنار این عزیز باش دستش رو بگیر پناهش باش. آمین
جی شدی عزیزم

سوم رفتم سونو

دکترم گفت وضعیتش تغییری نکرده

و گفت خطر ناکه ممکنه هر لحظه خدایی نکرده زبونم لال بچه چیزیش بشه

گفت برو همدان تا بستریت کنن اینجا بیمارستانش بستری نمیکنه.

دیگه مام همدان کسی رو نداشتیم

اومدیم تهران.رفتم پیش دکتر پیرجانی

گفت نیاز ب بستری نداری ولی هفته ایی دوبار بیا سونوداپلر برات انجام بدم و 36 هفته سزارینت کنم

الان خودم تنها موندم😞شوهرم رفته

از طرفی ام درگیرم برا انتخاب بیمارستان

این دکتره خودش خیلی خوبه ولی بیمارستان آرش همه میگن خوب نیست،دوتا بیمارستان دیگه میره که خصوصی ان و نمیتونم هزینه شونو بدم(چون فقط هزینه سز نیست الان هر دفعه برا سونو و.. کلی باید خرج کنم)

بعد بچه ام وزنش زیاد نیست دلم میسوزه میخواد زود بیاد😞تا 36 هفته شاید بزوووور بشه دو کیلو و نیم

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘

خب عارضم خدمتتون....

من دیشب برای اولین بار گل مغربی استفاده کردم....همونجور که قبلا گفتم من توانایی اینو ندارم چیزی وارد خودم کنم😶

به زور اینکارو کردم....کلی خوشحال شدم که تونستممممممممم....دوباره دست زدم دیدم اومده بیرون عبضی🥺😂

دوباره با مکافات هولش دادم....

رفتم بخوابم...نیم ساعت بعد کلش ریخت بیرون😐

قیافه من همین بود دقیقا😐😐😐😐😐😐

اولش ترسیدم گفتم خدایا من خوابم میاد حالا کیسه آبم ترکید 😐😂😂😂😂

دیدم نه همه روغن گل مغربی ریخته بیرون....🥲

💕💜😎والا الان خوشگل زیاد شده...قدیما دو سه نفر بیشتر نبودیم😎💜💕خدای مهربون هرکی امضام رو میخونه به قلبش آرامش بده اگه مشکل مالی داره مشکلش رو حل کن، اگه بچه میخواد دامنش رو سبز کن. اگه قرض داره قرضش رو ادا کن، اگه گرفتاره گرفتاریش رو  رفع کن، اگه عاشقه به عشقش برسونش، اگه مریض داره خوبش کن، اگه خونه نداره  خونه دارش کن  خدای خوبم از غیب مال ونعمت براش ببار تو بزرگی من به عظمتت شک ندارم. همیشه کنارم بودی دستم رو گرفتی  پناهم بودی، کنار این عزیز باش دستش رو بگیر پناهش باش. آمین
مامانا شما همتون از توالت فرنگی استفاده میکنین؟؟یا نه؟

منکه یه مکافاتی دارم سر سرویس رفتن

سرویسمون تو حیاطه اونم فرنگی نیست 

اینجام هوا سرد شبهااا دلم میخواد گریه کنم انقد زجرآور میشه برام 😪😭😭

سر پسر اولم ما اینجا یه تاپیک داشتیم هممون رفتیم واتساپ

حدود ۲۵ نفر بودیم شماره هارو دادن به من ادشون کردم

اتفاقا بعد از به دنیا اومدن نی نیا خیلی بیشتر بهم احتیاج داشتیم

از هم سوال میکردیم همو راهنمایی میکردیم خیلی گروه مفیدی شد

خیلی وقتا پسرم مریض میشد میرفتم دکتر جواب نمیگرفتم تو گروه میگفتم مثلا یکی میگفت دکتر من گفت فلان کارو کن میکردم خوب میشد

خلاصه که خیلی خوب بود

هنوزم باهم دوستیم الان بچه هامون کلاس اولن بازم از هم کمک میگیریم مثلا جواب فلان سوال علوم چی میشه😁

خلاصه اگه بتونیم گروه بزنیم خیلی خوبه من که موافقم

نه عزیزم خواب کجا بود. 😅 پنج و نیم زایمان کردم، تا بخیه بخورم و لباسامو عوض کنم کمی طول کشید. بعدم ...

پس خواب بی خواب!؟ 🤕😂

آره شیرخشک حتما برداریم، بچه رو بسپاریم به همراهمون و باخیال راحت بخوابیم. 😁

دختر قشنگم، خوش اومدی به زندگیمون😍مامان فدای تک تک نفسات 🌹
آقا نامردی نکنین بعد زایمان بیاین سر بزنید من بهتون عادت کردم😁تنها تاپیکی که باز میکنم اینجاست حوصل ...

واقعا منم دلم میخاد بعد زایمان کنار هم بمونیم حالا اونجا یه تاپیک با عنوان دوستانه میزنیم میگیمم کسی نیاد دیگه خودمون بمونیم

2706