2733
2734
عنوان

مامانای بهمن و اسفند و فروردین ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ بیاین دورهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 459821 بازدید | 45750 پست
بچه ها من یه سری لوازم بهداشتی واسه نی نی باید بخرم مثل پوشک و پوآر بینی و دستمال مرطوب و...  ب ...

مارک چیکو بگیر خوبه 

گاهی فکر میکنم درست از همون لحظه ای که دستای کوچولوتو توی مانیتور دیدم با انگشتای ظریفت فهمیدم دنیا میتونه برام اندازه ی دستات باشه و معنای زندگی یعنی بودنت عشق کوچولوی من با دستای خوشگلت برا همه کسایی که آرزو دارن مامان بشن دعا کن ‌خدا یدونه مثل تو بزاره تو دلشون ‌‌‌تا معجزه ی خدا رو حس کنن❤❤تیکر تولد گل پسرمه به وقت یک سالگی🥳
منک انگشترکادوگرفتم ازطرف پدرودخمل😅😅😅روزهمگی مبارک مامانای عزیز

مبارکت باشه عشقم😍🤩

گاهی فکر میکنم درست از همون لحظه ای که دستای کوچولوتو توی مانیتور دیدم با انگشتای ظریفت فهمیدم دنیا میتونه برام اندازه ی دستات باشه و معنای زندگی یعنی بودنت عشق کوچولوی من با دستای خوشگلت برا همه کسایی که آرزو دارن مامان بشن دعا کن ‌خدا یدونه مثل تو بزاره تو دلشون ‌‌‌تا معجزه ی خدا رو حس کنن❤❤تیکر تولد گل پسرمه به وقت یک سالگی🥳

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من‌امروز اعصابم گند زده شده بهش بدجور اینقدر حرص خوردم به خاطر بارداریم نمیتونم دوتا داد بزنم سر شوه ...

چی شده عزیزم

من خاب میدیدم اینو که زاییدم هیچ یک دختر ۴ ماهه هم تو بغلمه یه وضعی🤣

امشب همه تو خواب زاییدن🤣منم میدیدم همچی خوابی اینو زاییده بودم یکی دیگه هم بودااا😂😂😂

...
2731
من بارداری اولم با اینکه مسمومیت بارداری گرفتم ولی عیچ دارویی بهم ندادن. ده روز بعد از زایمان تب و ...

عه وا پس نه فقط برا غلظت خون گویا برا خیلی چیزای مختلف دیگه هم تجویز میشه، هرچی که هست منو سوراخ سوراخ کرده از بس زدم ولی باز هم خداروشکر 

...
بعد از عمل هم انوکسا داشتین باز؟

من طبیعی بودم گلم

چون قبلش دوتا سقط داشتم دکتر برام تجویز کرد

و اینکه نه بعد زایمان مصرف نکردم 

خدایا بامید تو    💚🏋🏻‍♀️🤸🏻‍♀️🧘🏻‍♀️ورزش در رمضا        
سلام.مامانا.مامان اولیا.روزتون مبارک مامان دومیها روزتون خیلی تر مبارک خدایا شکرت بخاطر زنانگی و ح ...

عزیزم😂😂برای آخرش کلی خندیدم

روزت مبارک عزیزممم

مامانایی که زایمانتون طبیعیه، یه سوال؟؟ چرا هیچکدومتون به اپیدورال فکر نمیکنید؟؟؟ 🤔🤔 واقعا برام س ...

عزیزم من چنتا دکتر پرسیدم البته خودم به هیچ وجه راضی نبودم

اونام تایید کردن

کسی که استفاده کرده هم شنیدم که فقط حالت گیجی میده تازه متوجه نمیشی کی باید زور بدی و این زایمانو تاخیر میندازه

2738
نپرسیدی عوارضش چیاس؟ 

ببین زایمان طبیعی از اسمش مشخصه دیگه

باید طبیعی همه چیز پیش بره 

و دردش واقعا آستانه تحمل هر کی فرق داره

اتاق بغلی من استفاده کرده بود تو ماسک که جلو صورتش بود جیغ و داد میکرد

چی شده عزیزم

اومدم پنج بار زنگ زدم به مادرشوهره جواب منو نداده یعنی بیخود و بی دلیل قهر کرده با من بعد خودش زنگ زد به شوهرم حال و احوال بعدم قطع کرد😐😐به شوهرمم میگم‌عین خیالش نیست

خدایا میدونم روزای سخت میگذره، مطمئنم یه نیرویی در من دیدی که اینجور بهم لطف کردی و یه فرشته دیگه گذاشتی تو دلم.. خدایا خودت مواظب پسرام باش
مامانای با تجربه من امروز صبح احساس میکردم یه چیزی محکم به واژنم‌فشار میده دیگه از بعدش حرکت نی‌نی خ ...

بنظر من برو بیمارستان یه چکاب بشو 

چون اخراشه باید مراقب باشی

بنظر من برو بیمارستان یه چکاب بشو  چون اخراشه باید مراقب باشی

والا خودمم میگم برم منتها یه مشت بی شعور ریختن دورم هر کی یه چیزی میگه

خدایا میدونم روزای سخت میگذره، مطمئنم یه نیرویی در من دیدی که اینجور بهم لطف کردی و یه فرشته دیگه گذاشتی تو دلم.. خدایا خودت مواظب پسرام باش
منک انگشترکادوگرفتم ازطرف پدرودخمل😅😅😅روزهمگی مبارک مامانای عزیز

منکه دوس بودیم میگفتم چرا تبریک نگفتی میگفت تو دختری زن نیستی ازدواج کردیم گفتم چرا تبریک نگفتی گفت روز مادر تو که مادر نیستی امروزم اصلا انگار نه انگار صدبارم گفتم فلانی پیام داده تبریک گفته گفته تو مادر جدیدی امسال اولین سالته انگار نه انگار

2706