2737
2739
عنوان

مامانای بهمن و اسفند و فروردین ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ بیاین دورهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 459826 بازدید | 45750 پست
چشم 😍😍 خودمم خیلی انتظار میکشم واسه دیدنش 

😍😍😍

گاهی فکر میکنم درست از همون لحظه ای که دستای کوچولوتو توی مانیتور دیدم با انگشتای ظریفت فهمیدم دنیا میتونه برام اندازه ی دستات باشه و معنای زندگی یعنی بودنت عشق کوچولوی من با دستای خوشگلت برا همه کسایی که آرزو دارن مامان بشن دعا کن ‌خدا یدونه مثل تو بزاره تو دلشون ‌‌‌تا معجزه ی خدا رو حس کنن❤❤تیکر تولد گل پسرمه به وقت یک سالگی🥳

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باور کن همیشه به شوهرم میگم من اگه سر صبح یکجا بی حرکت ایستاده باشم یک کلاغ میاد رو سرم تخم میزاره ب ...

😂😂😂😂😂😂😂😂

منم موهام جنسش نازکه زود بهم میپیچه...ولی نه درین حد ک تو میگی

💕💜😎والا الان خوشگل زیاد شده...قدیما دو سه نفر بیشتر نبودیم😎💜💕خدای مهربون هرکی امضام رو میخونه به قلبش آرامش بده اگه مشکل مالی داره مشکلش رو حل کن، اگه بچه میخواد دامنش رو سبز کن. اگه قرض داره قرضش رو ادا کن، اگه گرفتاره گرفتاریش رو  رفع کن، اگه عاشقه به عشقش برسونش، اگه مریض داره خوبش کن، اگه خونه نداره  خونه دارش کن  خدای خوبم از غیب مال ونعمت براش ببار تو بزرگی من به عظمتت شک ندارم. همیشه کنارم بودی دستم رو گرفتی  پناهم بودی، کنار این عزیز باش دستش رو بگیر پناهش باش. آمین
خدا خودش کمکمون کنه. شمام ناخواسته شد یا میخواستی؟

والا چی بگم😂هم خواسته بود هم ناخواسته گاه جلوگیری داشتیم گاه نداشتیم وهیچ کدوممونم دیگه بچه نمیخواستیم.من برای پسرم اقدام کردم ولی اصلا نمیموندم برای بچه انقدر دکتر ودوا دارو آخر شد دوسال دکتر رفتم برای بارداریم بعد شوهرم دید که من دوسال با دارو با زور موندم برای بچه گفت نمیمونم دیگه اینم جلوگیری گاهی وپیشی انجام میداد ومنم همش بهش میگفتم نکن میمونما میگفت نه نمی مونی خلاصه که خواهر جان بلاخره موندم.وچند بار رفتم برای سقط دکترا گفتن نه ما انجام نمیدیم مگه اینکه بچه مشکلی داشته باشه یا مادر خلاصه نکردن واکثرا گفتن گناهه نکنین قتل محسوب میشه.وخدارو شکر که کار اشتباهی نکردم واین شاید امتحان خدا بود.خدا منو ببخشه اگه با گفتشم باعث کفر نعمتش شدم😔

2731
بچه ها امروز یه سر زدم بیمارستان 2 تا خانوم بودن برا زایمان اومده بودن و معاینه میشدن، یکیش رو که زو ...

هنوز بچه نیومده بوده تو کانال خیلی ها اینقد درد ندارن لگن خوبی دارن شایدم اینجوری بودن ولی بدون درد که نیست دیگه

2738
اره میدونم منم منظورم اینه با اینکه خاله برداشته بازم خوب بوده نباید وقتی واسه کسی چیزی میخرن یکی دی ...

مرسی عزیزم .  همچنین.

ساعت چنده عملت؟؟

آرزو کردم خدا را گوهری/ سالم و زیبا نگارین اختری / بر سرم او ریخت یکدنیا گهر/ داد ما را او ز رحمت دختری 🫀💓 تیکر برای تولد یک سالگی نور زندگیمونه😍
اره هواساز هست تنها حسنی که این خونه داره هواساز و امنیت هست بقیه اش بدرد نمیخوره 

هواساز خیلی خشک میکنه خونه رو ماهم هواساز داریم اما وقتی شبا روشنه حس میکنم کلا اب بدنم خشک شده😅 خونت جمع و جور شد دیگه خیالت راحت شد؟

گاهی فکر میکنم درست از همون لحظه ای که دستای کوچولوتو توی مانیتور دیدم با انگشتای ظریفت فهمیدم دنیا میتونه برام اندازه ی دستات باشه و معنای زندگی یعنی بودنت عشق کوچولوی من با دستای خوشگلت برا همه کسایی که آرزو دارن مامان بشن دعا کن ‌خدا یدونه مثل تو بزاره تو دلشون ‌‌‌تا معجزه ی خدا رو حس کنن❤❤تیکر تولد گل پسرمه به وقت یک سالگی🥳
اره هواساز هست تنها حسنی که این خونه داره هواساز و امنیت هست بقیه اش بدرد نمیخوره 

اتاقشو چیدی بزارماهم ببینیم😍

هواساز خیلی خشک میکنه خونه رو ماهم هواساز داریم اما وقتی شبا روشنه حس میکنم کلا اب بدنم خشک شده😅 خو ...

خیلی هم صدا میده واسه کسی که عادت نداره من الان میخوام بخور سرد بگیرم بخاطر بچه واجبه واقعا خشکه هوا الرژی میده 

عه پس دستش دردنکنه مادرشوهر من حتی تشکر نکرد برا سیسمونی بچم

نه مادرشوهر من اونروز که خونمون بود اتاق دخترمو‌ دید اما شخصیتی نداره که ریز به ریز در کمد باز کنه یا لباسارو برداره ببینه. فقط کلی نگاه می‌کنه و تشکر می‌کنه. چیزایی که بیرون و جلو چشم هستن رو نگاه می‌کنه و میگه مثلا چه قشنگ یا چه شیرین و.. این مدلیه. 

آرزو کردم خدا را گوهری/ سالم و زیبا نگارین اختری / بر سرم او ریخت یکدنیا گهر/ داد ما را او ز رحمت دختری 🫀💓 تیکر برای تولد یک سالگی نور زندگیمونه😍
خیلی هم صدا میده واسه کسی که عادت نداره من الان میخوام بخور سرد بگیرم بخاطر بچه واجبه واقعا خشکه هوا ...

اره منم گفتم برا بچه بخاری برقی بگیریم هم اتاق گرم تر میشه هم اینقدر خشک نمیشه

2706