2737
2734
عنوان

مامانای بهمن و اسفند و فروردین ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ بیاین دورهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 459822 بازدید | 45750 پست
خوبه که نشانه سلامت بچه است دختر من امروز تنبله باز همش خوابه ضربه میزنم بیدار میشه یه کش میاد باز م ...

خیلی شدید شد اصلا آروم نداره. یعنی کلا مشغول حرکته. دختر تو دیگه جا نداره آخه تکون بخوره درکش کن. 😍😂

دختر قشنگم، خوش اومدی به زندگیمون😍مامان فدای تک تک نفسات 🌹
آوا جون پس شلی پوست و ترک پوستش چی؟ اونا هم جمع میشه با بستن؟ 

به پوست و ژن برمیگرده دوس من ببینیش میگی هنوز ازدواج نکرده یا تازه عقد کرده است شکمش صاف صاف شد ولی زیر لباس نشون میده پوستش شله و کمی چروک البته نه شلی که نشون میدن طرف رفته عبدو کرده و چربیهاشو دراورده .به اون آویزونی نیست ولی مث قبلم نشد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باز خوب خریده بنده خدا. واسه من جز طلای هدیه که دادن به دخترم. هییییچ چیز دیگه ای نگرفتن.

حالا خوبه همونم دادن من به اونم امیدی ندارم مث زیر لفظی که بهم ندادن و همچنین هیچ عیدی برام هل پوچم نیاورده و حتی بله برون دستشو گرفته بود به خودش و اومده بود

خیلی شدید شد اصلا آروم نداره. یعنی کلا مشغول حرکته. دختر تو دیگه جا نداره آخه تکون بخوره درکش کن. 😍 ...

نه اتفاقا دکترم پرسید حرکات چجوریه گفتم داره اما نه مثل قبل گفت با این کیسه اب که تو داری اتفاقا جاش بازه  فرستاد ان اس تی گفت میخوام مطمئن بشم خدا رو شکر خوب بود 

2728
نه بابا اونجور آدمی نیست. الانشم با اینکه اون برده بود، چند تا گل سر و تل و اینجور چیزا بود . نه دست ...

خوب خریدن که دستشون درد نکنه من که اصلا خداییش از کسب توقع ندارم گرونه همه چی مادرشوهرمم سنش بالاست با حقوق شوهرش داره زندگی میکنه ولی خواهرزادش طفلی یه عالمه خرید کرده واسم فرستاده ایران زندگی نمیکنه دو  روز پیش رسید واقعا دوست دارم واسش جبران کنم یک دونه شورتم یک نفر بخره من خوشحال میشم چون علاقه شون رو میرسونن 

خوب خریدن که دستشون درد نکنه من که اصلا خداییش از کسب توقع ندارم گرونه همه چی مادرشوهرمم سنش بالاست ...

خب‌منم نگفتم کم خریده که . گفتم با این که اونم ازشون برداشته باز هم این همه چیز هنوز هست .

آرزو کردم خدا را گوهری/ سالم و زیبا نگارین اختری / بر سرم او ریخت یکدنیا گهر/ داد ما را او ز رحمت دختری 🫀💓 تیکر برای تولد یک سالگی نور زندگیمونه😍
خب‌منم نگفتم کم خریده که . گفتم با این که اونم ازشون برداشته باز هم این همه چیز هنوز هست .

اره میدونم منم منظورم اینه با اینکه خاله برداشته بازم خوب بوده نباید وقتی واسه کسی چیزی میخرن یکی دیگه بیاد برداره کار درستی نیست اما دیگه بعضیا متوجه نیستن حالا بچت کلی لباس داره ماشالله انشالله به خیر و خوشی و سلامتی هم به دنیا بیاد 

اره میدونم منم منظورم اینه با اینکه خاله برداشته بازم خوب بوده نباید وقتی واسه کسی چیزی میخرن یکی دی ...

ملیح ساک بیمارستان رو بستی؟

کارای خونه تموم؟

💕💜😎والا الان خوشگل زیاد شده...قدیما دو سه نفر بیشتر نبودیم😎💜💕خدای مهربون هرکی امضام رو میخونه به قلبش آرامش بده اگه مشکل مالی داره مشکلش رو حل کن، اگه بچه میخواد دامنش رو سبز کن. اگه قرض داره قرضش رو ادا کن، اگه گرفتاره گرفتاریش رو  رفع کن، اگه عاشقه به عشقش برسونش، اگه مریض داره خوبش کن، اگه خونه نداره  خونه دارش کن  خدای خوبم از غیب مال ونعمت براش ببار تو بزرگی من به عظمتت شک ندارم. همیشه کنارم بودی دستم رو گرفتی  پناهم بودی، کنار این عزیز باش دستش رو بگیر پناهش باش. آمین
2738
ملیح ساک بیمارستان رو بستی؟ کارای خونه تموم؟

اره عزیزم کارا تقریبا تموم شد دیگه فقط گوشت و مرغ موند که اونم گفتم شوهرم بخره ببره بده مامانم و خواهرم اماده کنن و سبزی قورمه و یکم خرید خونه مونده که گفتم ولش!کن بزار بعد زایمان که بیان بقیه کمک کنن این دو روز کلی کار داریم وقت نداریم باز چیزی بشوریم فقط نون و میگم بخره خودم برش بدم بزارم فریزر میوه و خریدای دیگه رو باز بخوام بدم شوهرم بشوره کل اشپزخانه میره باز زیر اب😂😂

ساک بچه رو هم تقریبا اماده کردم مونده فقط پوشک خودمم که لباسم و خریدم واسه بیمارستان شستم اتو کردم گفتم بپوشم همون رو با پالتو و شال و همه رو اماده کردم یک دستم بلوز و شلوار برمیدارم که اگه کثیف شد یا راحت نبودم با پیراهن عوض کنم 

اره عزیزم کارا تقریبا تموم شد دیگه فقط گوشت و مرغ موند که اونم گفتم شوهرم بخره ببره بده مامانم و خوا ...

خوبه خداروشکر😍

💕💜😎والا الان خوشگل زیاد شده...قدیما دو سه نفر بیشتر نبودیم😎💜💕خدای مهربون هرکی امضام رو میخونه به قلبش آرامش بده اگه مشکل مالی داره مشکلش رو حل کن، اگه بچه میخواد دامنش رو سبز کن. اگه قرض داره قرضش رو ادا کن، اگه گرفتاره گرفتاریش رو  رفع کن، اگه عاشقه به عشقش برسونش، اگه مریض داره خوبش کن، اگه خونه نداره  خونه دارش کن  خدای خوبم از غیب مال ونعمت براش ببار تو بزرگی من به عظمتت شک ندارم. همیشه کنارم بودی دستم رو گرفتی  پناهم بودی، کنار این عزیز باش دستش رو بگیر پناهش باش. آمین
ساک بچه رو هم تقریبا اماده کردم مونده فقط پوشک خودمم که لباسم و خریدم واسه بیمارستان شستم اتو کردم گ ...

عالیه😍بسلامتی و دلخوشی انشاءالله

مسواکمم شب قبل برمیدارم همین و که استفاده میکنم برمیدارم مسواک نو میزارم واسه خونه که اونجا بندازم دور دیگه نیارم فلاسک هم برداشتم به شوهرمم گفتم لیوان یکبار مصرف بخره چای هم که خود بیمارستان اتاق خصوصی داره با دستمال لوازم اضافه نمیبرم 

عالیه😍بسلامتی و دلخوشی انشاءالله

ممنون عزیزم پنجشنبه شد ولی کسی نمیدونه گفتم شنبه به همه قرار شد زایمان کردم شوهرم زنگ بزنه بگه که همه از شب قبل بلند نشن بیان ادم استرس داره اون لحظه میان هی میگن چیشد بدتره 

2706