2726
عنوان

مامانای بهمن و اسفند و فروردین ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ بیاین دورهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 459779 بازدید | 45750 پست

سلام خانما من ماه چهارم بارداری هستم وزایمانم خرداده

میخواستم بپرسم شما توبارداری واکسن کرونا زدید؟دکترم انتخاب بین زدن ونزدن روگذاشت بعهده خودم من واقعا نمیدونم چیکارکنم  بزنم نزنم؟

سلام خانما من ماه چهارم بارداری هستم وزایمانم خرداده میخواستم بپرسم شما توبارداری واکسن کرونا زدید؟ ...

من که نزدم‌ دکترم اجازه نداد

خدایا میدونم روزای سخت میگذره، مطمئنم یه نیرویی در من دیدی که اینجور بهم لطف کردی و یه فرشته دیگه گذاشتی تو دلم.. خدایا خودت مواظب پسرام باش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانما واکسن کزاز اجباریه؟؟؟باید حتما بزنیم؟؟؟من فکر کنم ۱۲ سال پیش زدم

خدایا میدونم روزای سخت میگذره، مطمئنم یه نیرویی در من دیدی که اینجور بهم لطف کردی و یه فرشته دیگه گذاشتی تو دلم.. خدایا خودت مواظب پسرام باش
2728
سلام ویتامین دی چند بود برات؟

۸ بود سری اول بعد ازآمپول تازه شده بود ۱۰

💕💜😎والا الان خوشگل زیاد شده...قدیما دو سه نفر بیشتر نبودیم😎💜💕خدای مهربون هرکی امضام رو میخونه به قلبش آرامش بده اگه مشکل مالی داره مشکلش رو حل کن، اگه بچه میخواد دامنش رو سبز کن. اگه قرض داره قرضش رو ادا کن، اگه گرفتاره گرفتاریش رو  رفع کن، اگه عاشقه به عشقش برسونش، اگه مریض داره خوبش کن، اگه خونه نداره  خونه دارش کن  خدای خوبم از غیب مال ونعمت براش ببار تو بزرگی من به عظمتت شک ندارم. همیشه کنارم بودی دستم رو گرفتی  پناهم بودی، کنار این عزیز باش دستش رو بگیر پناهش باش. آمین
اخی عزیزم خداروشکر که خوب بوده نگران نباش عفونت اداری خوب میشه

آره شکرخدا اونم برای یه هفته باید قرص بخورم بعد باید برم دوباره آزمایش

💕💜😎والا الان خوشگل زیاد شده...قدیما دو سه نفر بیشتر نبودیم😎💜💕خدای مهربون هرکی امضام رو میخونه به قلبش آرامش بده اگه مشکل مالی داره مشکلش رو حل کن، اگه بچه میخواد دامنش رو سبز کن. اگه قرض داره قرضش رو ادا کن، اگه گرفتاره گرفتاریش رو  رفع کن، اگه عاشقه به عشقش برسونش، اگه مریض داره خوبش کن، اگه خونه نداره  خونه دارش کن  خدای خوبم از غیب مال ونعمت براش ببار تو بزرگی من به عظمتت شک ندارم. همیشه کنارم بودی دستم رو گرفتی  پناهم بودی، کنار این عزیز باش دستش رو بگیر پناهش باش. آمین
سلام خانما من ماه چهارم بارداری هستم وزایمانم خرداده میخواستم بپرسم شما توبارداری واکسن کرونا زدید؟ ...

من زدم. مشکلی نداشتم. هرکس دور و برم دیدم تو بارداری زد خداروشکر مشکلی نداشته، و بچشم سالم ب دنیا اومده. نگران نباش. بازم هرطور خودت میدونی. 

دختر قشنگم، خوش اومدی به زندگیمون😍مامان فدای تک تک نفسات 🌹
من بارداری اولم ماه 7، پاهام اینجور شده بود دکتر گفت ممکن حساسیت به جفت داشته باشی تا یکماه اینجور ب ...

ای بابا 😕 دارویی چیزی نداد؟

مگر تو در مسیر نسیم ایستاده‌ای امشب/ که عطر زلف پریشان/ دوباره جانم را زِ دست باد/ به آغوش باده میراند؟
خانما واکسن کزاز اجباریه؟؟؟باید حتما بزنیم؟؟؟من فکر کنم ۱۲ سال پیش زدم

واکسن کزاز هر ده سال باید حتما تکرار بشه چه باردار باشیم چه نباشیم. . من بارداری قبلم تو هفت ماهگی زدم چون توی دهمین سال بود . نزدنش ریسکه. بهر حال با تیغ و برش و‌ خون ریزی و زخم سروکار داریم روز زایمان و خیلی واجب هست. من برای این بارداریم نیاز نیست بزنم چون هنوز ده سال از یادآور قبلیم نگذشته.سال ۹۴ زدم. یاد اور بعدیش میشه سال ۱۴۰۴.

👨‍👩‍👦‍👦
ای بابا 😕 دارویی چیزی نداد؟

پماد داده بود.

خودمم عرق شاتره میخوردم و با پنبه هی میکشدم روی دونه ها تا خارششون کمتر شه. قشنگ قیافشون عین گاز گرفتگی حشره بود

فقط 2 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من یک قناد عاشقم😍بعد از سالها به عشقم رسیدم
خانما دکترای شما واستون اکو قلب جنین نوشتن انجام بدین؟اجباریھ؟ من انومالیم نرمال بود ولی اکو ھم نوش ...

من انجام دادم مشکلی نداشت خدا رو شکر اصلا هم احتیاجی نبود ولی خب دکتر‌سونو فزستاد هزینه ش هم شد ۷۰۰

2706