2733
2734
عنوان

مامانای بهمن و اسفند و فروردین ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ بیاین دورهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 459805 بازدید | 45750 پست
وای چقدر گرون  خدا کمک کنه به همه ی مردم مگه چقدر درآمد دارین اینقدرش بره!

شغل همسرم آزاده دیگه خدا کمک میکنه گاهی واقعا🥴با بچه سخت تر هم میشه

گاهی فکر میکنم درست از همون لحظه ای که دستای کوچولوتو توی مانیتور دیدم با انگشتای ظریفت فهمیدم دنیا میتونه برام اندازه ی دستات باشه و معنای زندگی یعنی بودنت عشق کوچولوی من با دستای خوشگلت برا همه کسایی که آرزو دارن مامان بشن دعا کن ‌خدا یدونه مثل تو بزاره تو دلشون ‌‌‌تا معجزه ی خدا رو حس کنن❤❤تیکر تولد گل پسرمه به وقت یک سالگی🥳
سونویی که پیشش میرفتم تو بیمارستانه اصن دکترش اخلاق خوبی نداره کلا سونو کردنشم ۲ دقه س و مانیتور رو ...

وا چقدر بی اخلاق 

من رفتم آنومالی چندوقت پیش مانیتور که جلوه همه رو دیدم وقتی هم بیرون اومدم صدام کردن سی دی دادن کلا ۰ تا ۱۰۰ آنومالی توش ضبط شده

💞خدایا هزاران بار شکر💞

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

🤣🤣🤣عین مامانبزرگاکلاچای نبات فقط پیشنهادمیدی اره واقعاهمه چی ممنوع 

اره من خودم سردردم باشم فقط چایی نبات میخورم بجز دمیترون و ویتامین ها هیچ قرص دیگه ای نخوردم از اول تا اخرم خدا بخاد میخام نخورم 

گاهی فکر میکنم درست از همون لحظه ای که دستای کوچولوتو توی مانیتور دیدم با انگشتای ظریفت فهمیدم دنیا میتونه برام اندازه ی دستات باشه و معنای زندگی یعنی بودنت عشق کوچولوی من با دستای خوشگلت برا همه کسایی که آرزو دارن مامان بشن دعا کن ‌خدا یدونه مثل تو بزاره تو دلشون ‌‌‌تا معجزه ی خدا رو حس کنن❤❤تیکر تولد گل پسرمه به وقت یک سالگی🥳
2728
الهی خدا به شماو همه کمک کنه اوضاع مملکت خوب بشه

الهی آمین خدا به هممون کمک کنه واقعا جوونایی که مجرد موندن بی بچه هایی که خرج درمان دارن و هزارتا مشکل و گرونی

2738
اره من خودم سردردم باشم فقط چایی نبات میخورم بجز دمیترون و ویتامین ها هیچ قرص دیگه ای نخوردم از اول ...

اگ قابل تحمل باشه اره ولی من واقعاااچون میگرن دارم افتضاح سردردمیگیرم مجبوریدونه استامینوفن بخورم ک هیچ فایده ایم نداره 

اگ قابل تحمل باشه اره ولی من واقعاااچون میگرن دارم افتضاح سردردمیگیرم مجبوریدونه استامینوفن بخورم ک ...

نه بابا سردردای بدی میشدم دستمال میبستم محکم اتاق تاریک خونه هم هیچ صدایی نباید میبود مکافات ها کشیدم الان روزگار خوبمه بنظرم🤭۴ ماه اول واقعا مردم و زنده شدم کارم گریه بود اینقدر بدحال بودم

نه بابا سردردای بدی میشدم دستمال میبستم محکم اتاق تاریک خونه هم هیچ صدایی نباید میبود مکافات ها کشید ...

ایشالادیگ همچین حالایی برنگرده این چندماهم بگذرونیم بسلامتی راحت بشیم واقعا

ایشالادیگ همچین حالایی برنگرده این چندماهم بگذرونیم بسلامتی راحت بشیم واقعا

واقعا حالا ترس از بارداری دوم بیچارم کرده😅میگم این بیاد دیگه نیارم

سلام مامانای عزیز😍😍😍

دخترم تو تکه کوچکی از بهشت هستی که از آسمان جدا شده❤😍  پرنسس مامان نورچشمم خیییییییلی عاشقتیم من و بابایی ❤😘💕خدایاشکررررت😍😍😍
خانما من ماه ۷ بارداریم چی بخوریم یا نخوریم که نوزاد زردی نکیره ؟؟

میگن ماهای اخر عرق کاسنی بخوری زردی نمیگیره 

2706