2410
2553
عنوان

مامانای بهمن و اسفند و فروردین ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ بیاین دورهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 459693 بازدید | 45750 پست
من جای نافم حس میکنم انگار یه چیزی سر میخوره از اینور به اونور گاهیم مثل نبض زدنه انگار وقتی دراز می ...

مامانا ماشالااا بهتون. من چند روزه دارم میخونم به اخرش نمیرسم،😮😆گ

آوا جون شما الان بچه زیر نافته یا رسیده به ناف؟

مامانا ماشالااا بهتون. من چند روزه دارم میخونم به اخرش نمیرسم،😮😆گ آوا جون شما الان بچه زیر نافته ...

سونو ۱۸ هفته که رفتم سرش پایین تر بود اما بدنش جای نافم بود

گاهی فکر میکنم درست از همون لحظه ای که دستای کوچولوتو توی مانیتور دیدم با انگشتای ظریفت فهمیدم دنیا میتونه برام اندازه ی دستات باشه و معنای زندگی یعنی بودنت عشق کوچولوی من با دستای خوشگلت برا همه کسایی که آرزو دارن مامان بشن دعا کن ‌خدا یدونه مثل تو بزاره تو دلشون ‌‌‌تا معجزه ی خدا رو حس کنن❤❤تیکر تولد گل پسرمه به وقت یک سالگی🥳

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

شایدم من مولتی ویتامین شبا میخورم  

چه جالب دکتر من گفته مولتی رو بین وعده صبحانه و ناهار بخورم🤨

💕💜😎والا الان خوشگل زیاد شده...قدیما دو سه نفر بیشتر نبودیم😎💜💕خدای مهربون هرکی امضام رو میخونه به قلبش آرامش بده اگه مشکل مالی داره مشکلش رو حل کن، اگه بچه میخواد دامنش رو سبز کن. اگه قرض داره قرضش رو ادا کن، اگه گرفتاره گرفتاریش رو  رفع کن، اگه عاشقه به عشقش برسونش، اگه مریض داره خوبش کن، اگه خونه نداره  خونه دارش کن  خدای خوبم از غیب مال ونعمت براش ببار تو بزرگی من به عظمتت شک ندارم. همیشه کنارم بودی دستم رو گرفتی  پناهم بودی، کنار این عزیز باش دستش رو بگیر پناهش باش. آمین
سونو ۱۸ هفته که رفتم سرش پایین تر بود اما بدنش جای نافم بود

نی نی من خیلی پایینه. الان ضربه که میزنه میخوره به رون پام⁦☹️⁩😮🙄

دکتر کلی غر زد که باید استراحت کنی مراقب باشی⁦☹️⁩⁦☹️⁩⁦☹️⁩

کلافه شدم دیگه ازین همه بیکاری

2456
چه جالب دکتر من گفته مولتی رو بین وعده صبحانه و ناهار بخورم🤨

نه من بعد نهار کلسیم ویتامین دی و امگا ۳ باید بخورم

گاهی فکر میکنم درست از همون لحظه ای که دستای کوچولوتو توی مانیتور دیدم با انگشتای ظریفت فهمیدم دنیا میتونه برام اندازه ی دستات باشه و معنای زندگی یعنی بودنت عشق کوچولوی من با دستای خوشگلت برا همه کسایی که آرزو دارن مامان بشن دعا کن ‌خدا یدونه مثل تو بزاره تو دلشون ‌‌‌تا معجزه ی خدا رو حس کنن❤❤تیکر تولد گل پسرمه به وقت یک سالگی🥳
نی نی من خیلی پایینه. الان ضربه که میزنه میخوره به رون پام⁦☹️⁩😮🙄 دکتر کلی غر زد که باید استراحت ک ...

مراقب باش بچه خیلی پایینه خطر داره براش بخاب و زیر پاتو حتماااا ببر بالا با بالشت من از ماه اول پاهامو بالا میذاشتم 

2714
من مامان اردیبهشت ۱۴۰۱ میشه بیام؟🥺

بیا عزیزم خوش اومدی

سونوی ۱۸ تا نافت بود؟؟  الان ضربه میزنه کجا حسش میکنی؟ بقیه هم بگین لطفا

دور ناف و سمت راست خیلی پایینه که جای واژن باشه نیست اصلا

سونوی ۱۸ تا نافت بود؟؟  الان ضربه میزنه کجا حسش میکنی؟ بقیه هم بگین لطفا

منم خیلی پایین حسش میکنم. تقریبا یه وجب زیر ناف. دیشب تو پهلومم ضربه میزد. نمیدونم دقیقا چه شکلی قرارگرفته که همه جا رو پوشش میده! 🤣

دختر قشنگم، خوش اومدی به زندگیمون😍مامان فدای تک تک نفسات 🌹
منم خیلی پایین حسش میکنم. تقریبا یه وجب زیر ناف. دیشب تو پهلومم ضربه میزد. نمیدونم دقیقا چه شکلی قرا ...

من ۱۶هفتم ولی تکون نمیخوره اما حسش میکنم که کجا قرار گرفته بیشترسمت رست پایین تر از نافم هست

2706