2737
2734
عنوان

مامانای بهمن و اسفند و فروردین ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ بیاین دورهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 459813 بازدید | 45750 پست
عزیزم مگه چند هفته ای؟ منم تا 18 هفته هیچ ویتامینی دکترم نداده بود فقط فولیک اسید میخوردم دکترم هم ...

والا اسید فولیکو گف قطع کن ک از امروز خودم ی دونه باز خوردم

والا قبل بارداری برا عفونت و کیست رفتم کارش خوب بود تو نت هم زدم نوشته بود ۴ ماه ب بعد مولتی باید مصرف بشه

حالا برا اطمینان ی دکتر دیگ هم میرم.ی چکاب چیزی نمیشه

👪

مامانا سلام 

من امروز رفتم پیش دکترم 

چون ان تی ۲.۳ بود بهم گفت آزمایش غربالگری دومو انجام بدم

گفت عدد ان تیت به نسبت سن ۳۲ بیشتره یه مقدار البته مشکل خاصی نیست... 

انومالی هم نوشته دو‌هفته بعد میرم توی ۱۹ هفته

حالا نگرانم دپرسم از وقتی اومدم... 

نکنه بخاطر سن برام ریسک بزنن توی دومی ؟ ولی مگه چند سالمه بابااا... 

خوبه هیچ ریسکی تو آزمایشم نبود پس چرا دوباره باید آزمایش بدم 😣 نکنه تو اون آزمایش دومی ریسک بزنه برام .. 

نکنه مجبورم کنن سلفری یا امینو سنتز بدم..

منکه عمرا انجام بدم اینارو 😭😭

ازمایش غربالگریم که خوب بود

من میدونم بچم سالمه 😭

دعا کنید برام آزمایشم خوب باشه 

چقدر استرس بکشم آخه 

راستی کلی هم مکمل برام نوشته 

کپسول فیفول.کلسیم.ویتامین دی.امگا۳. پنج تا امپول B12 برای پنج هفته 

حوصله این دکتر بازیا رو ندارم دیگه😓

👨‍👩‍👦‍👦

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما اهل دزفولی؟ چی بگم والا اصن اینجا دکتر دوتا متخصص هس یکی ک هر چند ماه نوبت میده دکتر ها شما ...

متخصص ها که خیلی دیر به دیر نوبت میدن ....

دارم شماره ولی فکر کنم زود نوبت ندن...

پس همون اهواز بهتره بگی از قبل برات نوبت بگیرن...

اگرم خواستی بیا خصوصی شماره بهت بدم حالا شاید نوبت دادن....

💕💜😎والا الان خوشگل زیاد شده...قدیما دو سه نفر بیشتر نبودیم😎💜💕خدای مهربون هرکی امضام رو میخونه به قلبش آرامش بده اگه مشکل مالی داره مشکلش رو حل کن، اگه بچه میخواد دامنش رو سبز کن. اگه قرض داره قرضش رو ادا کن، اگه گرفتاره گرفتاریش رو  رفع کن، اگه عاشقه به عشقش برسونش، اگه مریض داره خوبش کن، اگه خونه نداره  خونه دارش کن  خدای خوبم از غیب مال ونعمت براش ببار تو بزرگی من به عظمتت شک ندارم. همیشه کنارم بودی دستم رو گرفتی  پناهم بودی، کنار این عزیز باش دستش رو بگیر پناهش باش. آمین

در مورد تزریق واکسن کرونا هم با دکترم مشورت کردم 

گفت زیر بیست هفته نزن تا جنین کامل بشه 

چون حتی برای مادرای سرطانی هم از بعد ۲۰ هفته داروهای شیمی درمانی تجویز میکنن جنین تاثیر نمیپذیره

گفت بدن خانم باردار خیلی بیشتر از افراد عادی مستعد ابتلاست تااونموقه هم خیلی رعایت کن 

ولی حتما واکسن رو بزن..

👨‍👩‍👦‍👦
2731
مامانا سلام  من امروز رفتم پیش دکترم  چون ان تی ۲.۳ بود بهم گفت آزمایش غربالگری دومو انج ...

ان شاءالله که نی نی سالمه و چیز خاصی نیست...شاید همینجور برای اطمینان بیشتر اون آزمایش رو گفته انجام بدین💚توکل برخدا

💕💜😎والا الان خوشگل زیاد شده...قدیما دو سه نفر بیشتر نبودیم😎💜💕خدای مهربون هرکی امضام رو میخونه به قلبش آرامش بده اگه مشکل مالی داره مشکلش رو حل کن، اگه بچه میخواد دامنش رو سبز کن. اگه قرض داره قرضش رو ادا کن، اگه گرفتاره گرفتاریش رو  رفع کن، اگه عاشقه به عشقش برسونش، اگه مریض داره خوبش کن، اگه خونه نداره  خونه دارش کن  خدای خوبم از غیب مال ونعمت براش ببار تو بزرگی من به عظمتت شک ندارم. همیشه کنارم بودی دستم رو گرفتی  پناهم بودی، کنار این عزیز باش دستش رو بگیر پناهش باش. آمین
2738
دعام کن قری😓🙏🏻

از ته قلبم دعا میکنم نی نی صحیح و سالم باشه و با همین آزمایش همه چیز ختم به خیر بشه عزیزم💚💚💚

مامانا سلام  من امروز رفتم پیش دکترم  چون ان تی ۲.۳ بود بهم گفت آزمایش غربالگری دومو انج ...

فکر نکنم چیز خاصی باشه...آخه بالا نیست عدد ان تی ک

یه زن مبارزم برای رسیدن به اهدافم🥰🙂وزن اولیه م : ۱۱۸ وزن الانم: ۸۹ و الان ۸۶  قد: ۱۷۷  اگه راهنمایی و کمکی تو مسیر تناسب اندام داشتید خواستید حتما ازم بپرسید . مسیر کاهش وزنم تنها کم کردن وزن نبود بلکه اون منو به یه لایف استایل سالم و کلی درس خوب رسوند و گاهی فکر میکنم اضافه وزنم نعمتی بود که من به یه زن آگاه تبدیل کنه😇💪یادتون باشه اگه میخواین قدرتمند بشید آگاه تر باید بشید و مطالعه کنید و تغییر از خودتون شروع کنید تا فرزندانی و نسلی آگاه و قوی بار بیاریم یه مادر قوی و دانا فرزندانی موفق بار میاره پس بیا از خودمون شروع کنیم حتی در حد ۵ دقیقه مطالعه روزانه😊😊
2706