2733
2734
عنوان

مامانای بهمن و اسفند و فروردین ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ بیاین دورهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 459815 بازدید | 45750 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام دوستان من اومدم نی نیمون خداروشکر با دعای شماها صحیح و سالم بود و پسر دیگه صددرصد😂

سلام عزیزم مبارکه بسلامتی بغل بگیریش

بچه اولته ،،؟؟و علائم هات چیا بودن

💞خدایا هزاران بار شکر💞
مامانا شما همش به پهلو چپ میخابین؟ استخوانای پهلوم میترکه دیگ ....دیگ به سمت راست هم میخابم خطرناکه ...

نمیدونم من میخابم 

گاهی فکر میکنم درست از همون لحظه ای که دستای کوچولوتو توی مانیتور دیدم با انگشتای ظریفت فهمیدم دنیا میتونه برام اندازه ی دستات باشه و معنای زندگی یعنی بودنت عشق کوچولوی من با دستای خوشگلت برا همه کسایی که آرزو دارن مامان بشن دعا کن ‌خدا یدونه مثل تو بزاره تو دلشون ‌‌‌تا معجزه ی خدا رو حس کنن❤❤تیکر تولد گل پسرمه به وقت یک سالگی🥳
2728
منو شما با همیم استاتر انشالله خبر خوش داشته باشیم من ۱ابان باید برم سونو انومالی و اکو قلب جنین

من رفتم آنومالی رو ۱۸ هفته ایم دیگه عزیزم 

گاهی فکر میکنم درست از همون لحظه ای که دستای کوچولوتو توی مانیتور دیدم با انگشتای ظریفت فهمیدم دنیا میتونه برام اندازه ی دستات باشه و معنای زندگی یعنی بودنت عشق کوچولوی من با دستای خوشگلت برا همه کسایی که آرزو دارن مامان بشن دعا کن ‌خدا یدونه مثل تو بزاره تو دلشون ‌‌‌تا معجزه ی خدا رو حس کنن❤❤تیکر تولد گل پسرمه به وقت یک سالگی🥳
معناشم قشنگه کردیه آره؟

اره عزیزم 

من که بیشتر وقتا بلند میشم تا طاق باز خوابیدم قبل باردا ی عادت داشتم نمیدونم چکار کنم

منم همینم 

سلام عزیزم مبارکه بسلامتی بغل بگیریش بچه اولته ،،؟؟و علائم هات چیا بودن

اره عزیزم اولیه ...لبنیات و دوغ خیلی دوست داشتم ترشی و شوری ۴ ماه هم ویار شدید

2738

سلام رفتی چیشد گلم...

جنسیتس همون‌پسربود

میوه ی درونم،فرزندم،نه تو مرا دیده ای ،ن من تورا،بی صبرانه مشتاق دیدارت هستم،میدانم‌وقتی چشم‌باز کردی میشناسی مرا مادرت را و پدرت را،،، تو دلی مامان لحظه شماری میکنم برای لمس دستای کوچولوت ... 😍😍خدایا این لحظه رو نصیب همه ی منتظرا بکن ..(الهی امین)

من شنبه یک ابان میشه ۱۸هفته و یک روز

انشالله خوب باشه

من سل فری دادم خوب بود،هم تو سونو ،هم ازمایش گفتن نینی پسره

تو مرا جان وجهانی
مامانا اسم دایان رو ثبت احوال قبول میکنه برا پسرم؟

آره آواجون قبول میکنه

الان تو سایت ثبت احوال یه قسمت داره ببینی چه اسمایی رو قبول میکنن دایان رو زدم اوکی بود.. 

با اینکه سایتش زیاد به روز نیست ولی دایان اوکی بود

بچه ها من فصل پاییز ک میشه همیشه عطسه میکنم یه چند باری در روز میگم این واسه بچه ضرر نداره؟ اخه عط ...

شما هنوز حساسیت داری،منم دارم

خواهر شوهرم میگفت دکتر بم گفته عطسه زیاد خطرناکه رحم رو میکشه پایبن،اون گفت سیتریزین میخورده تو بارداری

من میترسم،گفتم از دکتر بپرسم ببینم ضرر نداره

تو مرا جان وجهانی

سلام مامانای عزیز میشه برااسم راهنماییم کنین 

من اسم دخترم یسنا،پسرم یاسان  حالا ایندفه هم بچم پسره موندم چه اسمی بذارم ک تلفظشم راحت باشه و قشنگم باشه میشه شمام نظر بدین لطفا 

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
2706