2703
2553
عنوان

دیشب رفتم خونه دوستم اتاق بچشونشونم داد

| مشاهده متن کامل بحث + 687 بازدید | 42 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بهترین کارو کردی واسه بچت اسباب بازی نگرفتی 

ما به خاطر کرونا همون اوایل چون دوقلوهام نمیتونستن دیگه برن پارک تقریبا همه وسایل پارک کودکو گرفتیم تا چند هفته سرگرمش بودن حالا سمتشم نمیرن بارها گفتم تبلت بی صاحابو بزارین کنار یکم بازی کنید اینقد تو خرج افتادیم واسه این وسایل بازک کار خودشونو میکنن میگم میندازم بیرون بچه های همسایه ببرن میگن اره مامان خدا ثواب بهت میده اون بچه ها خوش حال میشن😑 

یکی‌ جدی ‌بودنش ‌به دل آدم میشینه، یکی خوش اخلاق بودنش.. یکی سرسنگینش به دل میشینه، یکی شیطونش! یکی کم حرفش دوست داشتنیه.. یکی پرحرفش! اگه ادای کسی رو دربیاریم جذاب نمیشیم مسخره میشیم، شبیه خودت باش مگه خودت چشهシ راستـی..همیشه لبخند بزن، لبخندت یا باعث شادی آدما میشه یا آزارشون، میخوام بگم در هر دو صورت تو برنده ایシ
2720

دختر منم خیلی اسباب بازی داره، بیشترشم برادرشوهرم براش میخره و مامان بابام.

نه بابا نگیر. من خودم نمیگیرم، بقیه میخرن. اتاق شلوغ میشه. بعدم دو روز براش جالبه. میندازه اونور با وسایل خونه و چیزهای بیخودی بازی میکنه.

یچههای منم خیلی اسباب بازی دارن هر ماه براشون میخرم دیگه وقتی بچه میاریم قبلش باید بدونیم بچه رفاه. و امکانات ‌‌‌‌تفریح میخاد تازگیا تبلت خریدم برا پسزم مثل قبل خیلی اسباب بازی نمیخاد ولی برا دخترم چرا هر ماه یکی دوبار میخرم 

نی نی یار دیگه سیمکارت ندارم اینبار بترکونی دیگه نمیام. 😡😡😡😡
نه مشکلی ندارم میتونم بخرم 

نخر براش به دردش نمیخوره..خودت باهاش بازی سرکرمی بکن 

بچه تا چند روز با یه وسیله سرکرمه بعدش پرتش میکنه تو اتاق سمتشم نمیره

یکی‌ جدی ‌بودنش ‌به دل آدم میشینه، یکی خوش اخلاق بودنش.. یکی سرسنگینش به دل میشینه، یکی شیطونش! یکی کم حرفش دوست داشتنیه.. یکی پرحرفش! اگه ادای کسی رو دربیاریم جذاب نمیشیم مسخره میشیم، شبیه خودت باش مگه خودت چشهシ راستـی..همیشه لبخند بزن، لبخندت یا باعث شادی آدما میشه یا آزارشون، میخوام بگم در هر دو صورت تو برنده ایシ
2714

پسر من خیلی داره همجا پخش دیگه حالم بهم میخوره از هر چی اسباب بازیه،،تازه سرسره هم میخاست جا نداریم نخریدم،بنظرم اصلا خوب نیست چون زیاده هر چیزه جدیدی هم براش میخری اصلا به چشمش نمیاد و ذوق نمیکنه

انشالله۱۴44/4/4 این جمع همه سالمندان😂😂😂😂

اگر پول داری بخر خب 

ولی زیادم اسراف نکن از هرچی چندتا براش بگیزی 

هرچی دوس داره براش بخر

عزیزان میشه برای حل مشکلم ی سوره کوثر بخونی؟😓اسمم فاطمه است.اگه خوندی بگو ک منم برات بخونم💙/ی نفر برام مزاحمت ایجاد میکنه/ میشه برام دعا کنید زندگیم به آرامش برسه 💙
یچههای منم خیلی اسباب بازی دارن هر ماه براشون میخرم دیگه وقتی بچه میاریم قبلش باید بدونیم بچه رفاه. ...

ازنظرمالی مشکل ندارم میتونم بخرم بچم ایراد نگرفته باهمینا هم بازی نمیکنه بیشترعلاقه به کتاب قصه وپازل داره ولی اگه کم امروزمیرم میخرم واسش

اگر پول داری بخر خب  ولی زیادم اسراف نکن از هرچی چندتا براش بگیزی  هرچی دوس داره براش بخ ...

به خاطرکرونا بچم اصلا بازار نبردم امروزمیبرمش هرچی خواست میخرم

2706