2703
2553

پسرش همش 3سالش سرسره وتاب واستخرتوپ وفقط ده تا ماشین داشت هواپیما ودوچرخه وتفنگ  کم کم 12تا خرس وعروسک. گیتار وبی سیم و بازی فکری .چیزا دیگه تعجب کردم خواستم بدونم بچه ها شماهم اینقدراسباب بازی دارن?خیلیاشونم کنترلی بودن که قیمتش تواینستا نگاه کردم ماشین کوچیک بود 680.پسرمن 3سالشه 4تا ماشین ویه تفنگ و یه توپ ودوتا عروسک و خونه بازی وتاب داره به نظرشما خیلی کمه برم بخرم?

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714

ن بابا.اشتباهه واسه بچه زیاد اسباب بازی بگیری.دکتر میگف چن وقت یبار یدونه براش بگیرید ک ذوقشو داشته باشه.خیلی بده ک یسره چشم بچه به اسباب بازی های تکراری بخوره.براش جذابیت نداره

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 

از نظر تربیتی،واقعا این همه اسباب‌بازی برای بچه نیاز نیست،چند تا مفید ومختصرکافیه.این بچه ها معمولا خیلی پرتوقع بار میان وباید همه چی دراختیارشون باشه

خواهش میکنم برای سلامتی برادرم دعا کنید 💔😔
2706