2157
2106

پسرش همش 3سالش سرسره وتاب واستخرتوپ وفقط ده تا ماشین داشت هواپیما ودوچرخه وتفنگ  کم کم 12تا خرس وعروسک. گیتار وبی سیم و بازی فکری .چیزا دیگه تعجب کردم خواستم بدونم بچه ها شماهم اینقدراسباب بازی دارن?خیلیاشونم کنترلی بودن که قیمتش تواینستا نگاه کردم ماشین کوچیک بود 680.پسرمن 3سالشه 4تا ماشین ویه تفنگ و یه توپ ودوتا عروسک و خونه بازی وتاب داره به نظرشما خیلی کمه برم بخرم?

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2149

نه کافی هست مال تو

اونی خیلی شور شو در اورده

سلام  میخاستم  بگم من ۶ساله اینجاعضو هستم  و این کاربری هشتمم هست😎بقیه کاربری هام بخاطر بعضی از مساعل تعلیق شد *چندتاشم  خودم تعلیق کردم خودمم معرفی نمیکنم 💙چون اکثرتون منو میشناسین 😊باز نمیخام دشمن تراشی بشه  خلاصه خاک خورده ای سایتم  ✋ از ۸سال پیش کاربر خاموش بودم  (و یه نصیحت برای شماها دارم طبق تجربیات من در این چندین سال  هیچ چیز اینجا باور نکنین اعصاب خودتونو خورد نکنین  زندگی تونو رو بخاطر حرفای بقیه خراب نکنین از کسی مشورت نگیرین اینجا اصلا  چون چیزی جز پشیمونی نصیب تون نمیشه  لطفا وقتی  تحت تاثیر حرفای کاربرای اینجا قرار گرفتین کاری انجام ندین 😑-دل کسی نشکنین اینجا  دو روز دنیا ارزش هیچی نداره این سایت که  در مقابل دنیا  زره ی  هم نیست) اینجا پر از ادمای جور وا جور ۹۰در صد شونم به درد نمیخورن😂  ولی  اون ۱۰درصد باقی مونده  خیلی خانوم های گلی هستن  امید وارم وقتی وارد سایت میشین اون ۹۰درصد جلو چشم تون نباشن😂  (البته محاله  این اتفاق  پس مجبور به تحمل هستین😁)شما به خانومی خودتون ببخشین شون
2050

ن بابا.اشتباهه واسه بچه زیاد اسباب بازی بگیری.دکتر میگف چن وقت یبار یدونه براش بگیرید ک ذوقشو داشته باشه.خیلی بده ک یسره چشم بچه به اسباب بازی های تکراری بخوره.براش جذابیت نداره

فقط 19 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2143

بهترین کارو کردی واسه بچت اسباب بازی نگرفتی 

ما به خاطر کرونا همون اوایل چون دوقلوهام نمیتونستن دیگه برن پارک تقریبا همه وسایل پارک کودکو گرفتیم تا چند هفته سرگرمش بودن حالا سمتشم نمیرن بارها گفتم تبلت بی صاحابو بزارین کنار یکم بازی کنید اینقد تو خرج افتادیم واسه این وسایل بازک کار خودشونو میکنن میگم میندازم بیرون بچه های همسایه ببرن میگن اره مامان خدا ثواب بهت میده اون بچه ها خوش حال میشن😑 

یکی‌ جدی ‌بودنش ‌به دل آدم میشینه، یکی خوش اخلاق بودنش.. یکی سرسنگینش به دل میشینه، یکی شیطونش! یکی کم حرفش دوست داشتنیه.. یکی پرحرفش! اگه ادای کسی رو دربیاریم جذاب نمیشیم مسخره میشیم، شبیه خودت باش مگه خودت چشهシ راستـی..همیشه لبخند بزن، لبخندت یا باعث شادی آدما میشه یا آزارشون، میخوام بگم در هر دو صورت تو برنده ایシ

دختر منم خیلی اسباب بازی داره، بیشترشم برادرشوهرم براش میخره و مامان بابام.

نه بابا نگیر. من خودم نمیگیرم، بقیه میخرن. اتاق شلوغ میشه. بعدم دو روز براش جالبه. میندازه اونور با وسایل خونه و چیزهای بیخودی بازی میکنه.

عضو گروه آبی چالش بامداد خمار. قد۱۶۵ / وزن اولیه۶۷ / هدف نهایی۵۷/ شروع چالش ۱۴۰۰/۴/۸
2051