2733
2739

دیگه هیچ حسی ب زندگی ندارم 

افسردگی شدیدی گرفتم 

دارم میبینم هرکسی زرنگه زندگی خوبی داره حتی مرگ سراغش نمیاد.همش میگم حیف گول خوردیم از بچگی بهمون گفتن هرکی قسمتش هروقت باید بمیره ی لحظه هم زنده نمی مونه.از بچگی بهمون یاد دادن فقط از خدا بترسین ولی باید می گفتن فقط باید از انسان بترسیم.من الان سه ماه بابای مهربونم از دست دادم و هیچ کاری نمیکنم جز گریه و غصه خوردن.و شب و روز درحال تحقیقات هستم.خیلی چیزا فهمیدم که متاسفانه در مدرسه برعکسش بهمون گفته بودن.مهم ترین چیز که متوجه شدم میتونی جلوی مرگ رو بگیری و میتونی جلوی بدبخت شدنت رو بگیری اما کتاب های دینی ما جور دیگه ای بیان کرده بودن.همش حرف از انتقام خدا بود اما الان میبینم ادم های ساده بدبخت و آدم های زرنگ و شیطون صفت خوشبخت و پولدار و عمر طولانی دارن و خیلی چیزا متوجه شدم که حوصله نوشتن ندارم  

ب تحقیقاتت ادامه بده

نفر بعد

اقا با من دعوا نکنین روحیم حساسه میزنم دهن مهنتونو آسفالت میکنم…    گفت:بمــان•گفتم:برای ماندنم دلیلی بیاور،،،،،،،،گفت:برنج خیسوندم                                    یه نگاه به خودت یه نگاه ب طرز فکرت بنداز..                                                  این دلیل اینجا وایستادنت❗️❗️❗️    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
افسرده نشدی تازه داری حقیقت میفهمی😊تلاش کن که زندگی خودتو بهتر کنی  و هیچ وقت منتظر مجازات کسی ...

خوب عزیزم یعنی این همه عذاب که دیدیم هیچی خدا کار نداره؟تا جایی که یتیم شدم و خدا ساکت می مونه!؟