2733
2734
عنوان

آیا کم شدن درد سینه در او ایل بارداری نشانه سقط است ...خواهشا بیایید

| مشاهده متن کامل بحث + 161970 بازدید | 198 پست
احتمال زیاد رشدش قطع شده بوده.ولی ای کاش یه سونو دیگه میرفتی. حالا باید منتظر سقط باشی.دردناکه.مواظ ...

دعا کنید برام تروخدا...دعا کنید بتونم زودتر باردار شم و بارداری کامل و بچه سالم...تحمل زمان 3 یا 4 ماه رو ندارم اصلا...ولی باید اقدام نکنم...

دعا کنید برام تروخدا...دعا کنید بتونم زودتر باردار شم و بارداری کامل و بچه سالم...تحمل زمان 3 یا 4 م ...

واقعا متاسفم.برات دعا میکنم.انشالله دعاهام مستجاب بشه.حالت الان چطوره؟

درد داری؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

واقعا متاسفم.برات دعا میکنم.انشالله دعاهام مستجاب بشه.حالت الان چطوره؟ درد داری؟

حال روحیم که افتضاح...جسمیمم دردی ندارم هنوز و هیچ علاعمی.نمی دونم چرا...می ترسم کارم به کورتاژ برسه.کلی هم برام آزمایش نوشته که نمی دونم چی هستن

عزیزم شما رفتی سونو همه چیز اکی بود ؟

بارداریت مبارکه دوست جووون

من بخاطر اینکه تو بارداری اجازه نت ندارم و به ندرت میام خیلی دیر پستها رو می بینم

خوشبختانه کل مراحل رو پشت سر گذاشتتم و سل فری که با اونهمه استرس فرستادنم هم به خیر گذشته

الان که این پیامو میفرستم 30 هفته م تموم شده و وارد ماه هشتم بارداری شدم 

ولی یه درسیو از بارداریم یاد گرفتم که خدایی که خودش این موجود نازنین رو تو دلت میزاره خودش هم نگهبانشه هرجا استرسی بهت وارد شد چه از ناحیه پزشک یا اطرافیان یا جریانات طبیعی غربالگری و شرایط؛ توکل کن به خودش و ازش کمک بخواه

من که با بدترین شرایط بارداریم الان می بینم به خوبی گذشته

ایشالا به زودی نی نیت شروع میکنه به وول خوردن و شیطونی کردن و بارداریت وارد یه فاز قشنگ عاطفی بین مادر و فرزند میشه که البته همسرت هم قند تو دلش اب میشه و اولش با بغض و گریه میشینه نگاه میکنه و کم کم برنامه هر شبتون بازی کردن با این موجود نازنین کوچولو میشه که تو دلت ورجه وورجه میکنه

پس از حالا منتظر اون روزای قشنگ باش

2728
حال روحیم که افتضاح...جسمیمم دردی ندارم هنوز و هیچ علاعمی.نمی دونم چرا...می ترسم کارم به کورتاژ برسه ...

چرا زعفرون و از این جور چیزا نمیخوری؟دکترت گفت کی بری پیشش؟

چرا زعفرون و از این جور چیزا نمیخوری؟دکترت گفت کی بری پیشش؟

دارم می خورم دو سه روزه ولی هیچ فایده ای نداره.دکترم گفت سه شنبه برم پیشش که قرص بده سقط کنم همونجا.ولی گفت تا یکماه وقت داری...البته دکترم هفته پیش فکر می کنم ساکمو پاره کرد که سقط بشه خودش تو خونه ولی نشده...از اون روز تا حالا بعضی اوقات فقط یکم خونریزی بدون درد دارم خیلی کم .مخصوصا بعد زعفرون فقط

2738
می دونه این کارارو ولی خیلی اذیت می کنه برای انجامش.با اینکه خیلی بچه می خواد خودشم.از دست این مردا

باید قرصاشو مرتب بخوره.اجیل و خرما براش خوبه.غذاهای سرد نخوره

والا دکتر قرص خاصی براش ننوشته.منم نمی دونم دقیقا چیا باید براش بگیرم

ما رفتیم پیش دکتر ارولوژیست.کلی قرص و مکمل نوشت.گفت هر ۲ساعت باید خودشو با اب سرد بشوره

غذای سرد نخوره.و غذاهای مقوی بخوره.بنظرم دکتر برید خوبه.شوهرم به حرف من گوش نمیکرد رفتیم دکتر.حرفای دکترو قبول کرد

ما رفتیم پیش دکتر ارولوژیست.کلی قرص و مکمل نوشت.گفت هر ۲ساعت باید خودشو با اب سرد بشوره غذای سرد نخ ...

چه قرصا و مکملهایی میشه اسماشو بگید؟؟دکتر رفتیم ولی دکتر شوهره من هیچی نمیده به جز ویتامین ای و سی؟

2706