2737
2734

من خودم به شدددت از گربه میترسم یه بار داشتم توی پارک با یه آقایی که خواستگارم بود قدم میزدم بعد یه جا یه مسیر باریکی بود که داشتیم ازش عبور میکردیم یهو دیدم یه گربه داره میاد جیغ کشیدم پریدم بغله پسره😂ینی هنوزم یادش میفتم دلم میخواد از خجالت بمیرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من از آسانسور میترسیدم یه بار رفته بودم خونه دوستم طبقه هشتم بودن ، موقع برگشت دیگه واقعا جون نداشتم اون همه پله رو بیام پایین سوار آسانسور شدم ، همین که درش بست و راه افتاد به قدری جیغ کشیدم و خودمو کوبیدم به درو دیوار که آسانسور بدبخت آیینه اش شکست

خودم بد توام بد خوب نامرد ، بگو من دیگه چی دارم؟؟؟                                                     سوالات ذهن من : مادر شوهرا خواهر شوهرا مگه خوشبختی بچه و برادرتونو نمیخواید ؟ برای چی کرم میریزید تو زندگیشون ، مثلا جدا شن طلاق بگیرن بچه اتون افسرده شه خوشحال میشید ؟ خانومایی که با مردهای زن دار دوست میشید ، فازتون چیه؟دوست دارید اسمتون هرزه باشه؟ یا فکر میکنید زندگی ای که روی خرابه های زندگی یه نفر دیگه ساختید خوشبختی داره؟ نامادری هایی که بچه شوهرتونو اذیت میکنین یه کاری میکنین پاش از خونه ی پدرش قطع بشه ، نگران اون آهی که دنبال زندگیتونه نیستید؟ حتی اگر به خدا اعتقاد ندارید از کارماش نمیترسید؟ دنیا انقدررر بزرگ هست که جا واسه خوشبختی هممون داشته باشه
2738

من ازمارمولک درحدمرگ چندشم میشه.یه بارتوخونمون یه دونه کوچولواومده بوداونقدرشفاف بودتمام درونش پیدابودحالم داشت به هم میخوردباردارم بودم باکلی ترس باجارودستی یه ضربه بهش زدم ولی دیگه نتونستم توخاک اندازش کنم انقدرکه چندشم میشدرفتم همسایمونوصدازدم بیادبرش داره بندازتش بیرون اونم کلی بهم خندید.تاچندروزنمیتونستم برم تواتاق خواب.

اگرخانواده داری یعنی توهمه چیزداری

بشدت از مارمولک میترسم حتی نمیتونم عکس یا نقاشیشم ببینم متاسفانه تو حیاطمون داریم یبار داشتم تو روشویی لباس بچمو میشستم با پسرم حرف میزدم سرمو برگردوندم دیدم کنار دستمه چنان جیغی زدم پسرام دومتر پریدن هوا بعد ی رب همش جیغ میزدم زنگ زدم شوهرم با گریه و نفس نفس اصن نمیتونستم حرف بزنم اون بدبختم داشت سکته میکرد میگف چیشده بچه ها خوبن ؟ دیگ گفتم کلی فحش نثارم کرد😁 بعد زنگ زدم ب جاری قهرمانم اومد کشتش 🥴 میگف با اون جیغت بدبخت سنگکوب کرده چون اصلا تکون نمیخورده از جاش😒

صبر اوج احترام به حکمت خداوند است💗💗💗الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم...
فوبیا تاریکی دارم شدید  از بختک هم خیلی میترسم

بختک چیزی نیس عزیزم،فلج بدنه که وقتی یه حالت خاص دراز بکشی پیش میاد،موجود ماورایی و... نیس 

منم از تاریکی مطلق بدم میاد چون احساس کور بودن بهم میده

2706