2726
عنوان

اصلا ادم صبور و ریلکسی نیستم

82 بازدید | 9 پست

بچه ها وقتی با شوهرم قهرم اصلا نمیتونم طاقت بیارم ک یکم سرد باشم دور باشم نرم سمتش یا من التماس نکنم چون خیلی اذیت میشم کم طاقتم و معدم عصبیه میرم سمتش تا حرف بزنم خوب بشم..بگید چیکار کنم بتونم اروم باشم موقع ناراحتی بعضیا میگن من ی هفته قهرم دو روز قهرم من ی ساعتم نمیتونم طاقت بیارم کیا مث منن ووو..راه حل بدین؟

••͜<⃟♥️⃟😍⃟>

خب چه اشکال داره قهر نباشی؟؟  منم تا حالا اصلا یادم نمیاد با کسی قهر کرده باشم.  اتفاقا این خصلت خوبیه به نظر من

پسرم تو چقدر دلت پاکه که با یه بار گفتن حاجتت به امام رضا منم به حاجتم رسوندی خواهر کوچولوت داره میاد همدم تنهایی هات میشه. قربون دوتایی تون مادر بره که تنها امید من شدین تو این زندگی😘😘😘😘😘😘 تمام زندگیم فدای پسر و دخترم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
خب چه اشکال داره قهر نباشی؟؟  منم تا حالا اصلا یادم نمیاد با کسی قهر کرده باشم.  اتفاقا ای ...

کم طاقتم میخوام طاقت بیارم نرم سمتش تا اون بیاد همش من میرم ..میخوام ریلکس باشم عین خیالمم نباشه 

••͜<⃟♥️⃟😍⃟>

منم همین بودم خیلی اشتباهه

صبور باش عجول بودن فایده نداره

فقط در نظر طرف مقابل ضعیف به نظر میای

اگر صبور نیستی بقول معروف ادای آدمای صبور رو دربیارهمین

رسد آدمی بجایی که بجز حسین نبیند

باور کنین ب حدی بهم فشار میاد سرم معدم دستو پاهام ووو اصلا نمیتونم ی جا بشینم همش بلند میشم راه میرم تا ای حد اذیت میشم...حتما با برم جلو حرف بزنم خودمو خالی کنم تا اروپ شم سکوت بلد نیسم 

••͜<⃟♥️⃟😍⃟>
کم طاقتم میخوام طاقت بیارم نرم سمتش تا اون بیاد همش من میرم ..میخوام ریلکس باشم عین خیالمم نباشه&nbs ...

ولش کن بابا.  من که کلا قهر نمیتونم باشم با هیچ کس حالا زن یا مرد فرق نداره.  تا حالا فکرشم نکردم بخام قهر طولانی کنم.  ول کن اعصاب داری ها

پسرم تو چقدر دلت پاکه که با یه بار گفتن حاجتت به امام رضا منم به حاجتم رسوندی خواهر کوچولوت داره میاد همدم تنهایی هات میشه. قربون دوتایی تون مادر بره که تنها امید من شدین تو این زندگی😘😘😘😘😘😘 تمام زندگیم فدای پسر و دخترم