2703
2553
عنوان

نظرتون راجع به این هدیه ؟

155 بازدید | 10 پست

یه زیر لیوانی صنایع دستی ، برای یه آقای سی ساله مناسبه ؟ 

قبل از پرسیدن هر سوالی بگو به من چه ؟؟؟ اگه واقعا بهت ربط داره پس حق داری بپرسی ، و الا سرت بکن تو خشتکت مرسی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

اصلااااا

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛

نه

اقایون چیزهایی رو دوس دارن که بتونن استفاده کنن و کاربردی باشه واسشون دنبال چیزهای دکوری و غیرضروری نیستن اکثرا

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
2714

به سلیقه و روحیاتشون. نسبت آقا با شما و دلیل کادو دادن بر میگرده. کلی نمیشه گفت

من مردی میشناسم خوشش میاد از همین و حتی ازش استفاده میکنه. خیلی از مردا هم نه...

مهربان باشیم