2733
2734
عنوان

ب نظرتون چرا وقتی یکم کار میکنم دل درد میگیرم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 236 بازدید | 24 پست
باشه عزیزم ممنونم  فقط راستی گلم من رفتم سونو گف بچه سمت چپه  بعد من دقیقا تخمدان سمت چپ ...

نترس بیخودی ولی دکتر برو . خیلی از دردهای بارداری طبیعیه، اما خب یکدرصدم مثل من میشن.

حساب کتاب نداره

ایشالله به سلامتی این دوره تموم بشه برات ‌بچه ات سالم و سرحال دنیا بیاد🌹

من و خدا💫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نترس بیخودی ولی دکتر برو . خیلی از دردهای بارداری طبیعیه، اما خب یکدرصدم مثل من میشن. حساب کتاب ندا ...

باشه عزیزم⁦❤️⁩

زنده باشی فدات شم خدا نینی قشنگ شما هم حفظ کنه براتون😘😘

خداروشکر عزیزم آخه میدونی من نینم سمت چپه همونجا هم درد میگیره

طبیعیه رحم داره بزرگ میشه اوایل بارداری که بیشترم هست نترس چیزی نیست خم نشو زیاد میخوای چیزی برداری بشین بردار

2731

اسی جان من نصف ماه و تنهام شبا نصف دیگه هم شوهرم نصف روز خونه است وقتی میاد اینقد خسته است که به زور حرف میزنه تمام کارا رو خودم میکنم تو خونه به لطف کرونا بیشترم شده هر روز لباس میشورم و ضدعفونی و اتو کشی و ... بخاطر شغل همسرم کار کردن های معمولی خطری نداره نباید کار سنگین انجام بدی وسایل سنگین جابجا کنی یا خیلی به خودت فشار بیاری مگه اینکه مشکلی باشه دکتر استراحت مطلق بده

2738