2737
2734
عنوان

خیلی میترسم

160 بازدید | 12 پست

توی خونه تنهام خاله مامانم فوت کرده رفتن شهرستان هرچی بهشون گفتم منم ببرید گفتن کروناعه و خطرناکه از درسهات عقب میوفتی نگید چه مامان و بابای بی فکری داری چون کسی نبود مامان‌بزرگ رو ببره مامان‌بزرگم هم پیله کرده بود که ببرنش هرچی باهاش صحبت کردیم گوش نمیداد یه صداهای خیلی بدی از توی  کوچمون میاد  صداش مثل صدای  تیراندازی هستش ۱۸سالمه 

قهرمان تغییر باش، نه قربانی تقدیر

واقعا نمیدونم چی بگم!

مامان و بابات تنها تو‌ی خونه گذاشتن تورو و رفتن!

مامان بزرگت توی این شرایط کرونا...

من آنقدر خواستمش ک نخواستنش را ندیدم..او آنقدر نخواست ک هیچ چیز از من را ندید..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
واقعا نمیدونم چی بگم! مامان و بابات تنها تو‌ی خونه گذاشتن تورو و رفتن! مامان بزرگت توی این شرایط ک ...

دارم میگم خیلی با مامانبزرگم حرف زدیم ولی گوشش بدهکار نبود

قهرمان تغییر باش، نه قربانی تقدیر
2738

نترس گلم خیالاتی شدی خودت رو بافیلم دیدن وکتاب خوندن سرگرم کن غذا درست کن با کارای خونه سرت رو گرم کن خیلی ها تنهایی زندگی میکنن برای تو توفیق اجباری‌هستش یه تجربه جدیدمیشه برات 

معجزه هازمانی اتفاق میفتن که انتظارشونداری هیچوقت امیدت روازدس نده خدایی هست که درهمین نزدیکیست تولد دخترم هستی بزرگترین معجزه زندگیم بودخیلی خوشحالم ازاینکه توبه دنیااومدی تو واسه ی اومدنت یه دنیاممنون توام خدامهربونی کردتوروسپرددست خودم دستتوگرفتموفهمیدم عاشقت شدم

فقط درها رو قفل کن ودر رو برای کسی بازنکن دیگه فکرای اینجوری هم نکن هیچی نمیشه به امیدخداشبا قبل خواب آیات الکرسی بخون وراحت بخواب 

معجزه هازمانی اتفاق میفتن که انتظارشونداری هیچوقت امیدت روازدس نده خدایی هست که درهمین نزدیکیست تولد دخترم هستی بزرگترین معجزه زندگیم بودخیلی خوشحالم ازاینکه توبه دنیااومدی تو واسه ی اومدنت یه دنیاممنون توام خدامهربونی کردتوروسپرددست خودم دستتوگرفتموفهمیدم عاشقت شدم
مرسی

فدات گلم مراقب خودت باش درپناه خدا