2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
تنلی هم دارم خودم این ماه دکترم استراحت داد و گفت اقدام طبیعی کن تا ماه بعد دوباره برم

من می خواستم iui کنم فولیکولم 16 موند بزرگ نشد روز تخمک گذاری هم آزاد شد دیگه iui نکردم الان می خوام شوهرم و تقویت کنم بعد دوباره برم iui فقط می خوام بدونم تو iui حداقل تعداد و تحرک اسپرم چند تاست تا نتیجه بده 

برای تحرک میگن خرنوب خوبه ولی نمیدنم چیه دقیقا با امپول فولیکوات ۱۶ بود  روز چندم سیکل؟

من همیشه بدون دارو فولی خوب دارم اون ماه نمی دونم چرا برعکس شد لتروزول ۴ تا hmg زدم زیاد رشد نکرد روز  ۱۳ پریود سایز ۱۶ آزاد شد دکترم گفت الان دیگه واسه iui دیره طبیعی اقدام کن 

اره همه ازمایشا رو دادیم سالم بود من روزی که ازمایشم مثبت شد خیلی شوکه شدم و از استرس افتادم به خون ...

ای وای عزیزم آن شاالله خیلی زود جاشون سبز بشه بعضی وقتا این اتفاقا می افته حکمتش و حتما بعدا متوجه می شی

برای تحرک میگن خرنوب خوبه ولی نمیدنم چیه دقیقا با امپول فولیکوات ۱۶ بود  روز چندم سیکل؟

اره خرنوب و جنسینگ قرمز گرده گل و گرده لقاح گرفتم دو روزه دارم بهش می دم امیدوارم جواب بده

2706