2733
2734
عنوان

روند لاغری من با قرص لاغری روز اول

2042 بازدید | 29 پست

سلام دخترا😍من خیلی وقته نبودم اینجا😁

دوباره برگشتم 

الان همه زندگیم اینه که لاغر بشم دوباره😂

من یه قرص لاغری گرفتم به اسم lady gold  که مطمئنم اصله

امروز روز اوله صبح صبحونه خوردم و بعدش یکی خوردم

وزنم ۷۱.۹۶ بود صبح و قدم ۱۶۵ هست

ده روز دیگه مجدد وزن کشی میکنم

الانم ظهره و اشتها ندارم اصلا😁😍

ببینم چطوریه تاثیرش و اگه خوب بود بهتون معرفی میکنم از کی گرفتم😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اصلا شبیه تبلیغ نبود 😂😁🤣😁😂😁😁 

لوبیاپلوباسالادشیراز سابقم 😋😍 وزن شروع ۹۸/۷۰۰ وزن فعلی  ۸۱ وزن هدف ۷۵ ولی چه کنم ارادم کمه 🥴🥴😂🤣😁 لعنت به رژیم من دلم شیرینی میخواد 🤣😁😂😁
نخور خوب نیستن ضرر داره بجاش کالری شماری و ورزش کن من 14کیلو کم کردم توی 4ماه

من تو پنج روز دو کیلو کم کردم 

لوبیاپلوباسالادشیراز سابقم 😋😍 وزن شروع ۹۸/۷۰۰ وزن فعلی  ۸۱ وزن هدف ۷۵ ولی چه کنم ارادم کمه 🥴🥴😂🤣😁 لعنت به رژیم من دلم شیرینی میخواد 🤣😁😂😁
2738
نخور خوب نیستن ضرر داره بجاش کالری شماری و ورزش کن من 14کیلو کم کردم توی 4ماه ولی نتجیشو بهم بگو

میکنم ولی دیگه اراده رژیم و ورزش ندارم🥲 قبلا الفا خوردم الان اینو گرفتم که قویتره 

حسرت لاغری دارم ولی اراده ندارم

نخور خوب نیستن ضرر داره بجاش کالری شماری و ورزش کن من 14کیلو کم کردم توی 4ماه ولی نتجیشو بهم بگو

قرار بود عکس قبل و بعدتو بزاری تو یه تایپیک دیگه ای 

من دیر رسیده بودم اینجا میتونی بزاری

این خوب نیس عزیزم  منم برام راحت بود بیشتر کم کنم، ولی خواستم اصولی پیش برم بیشتر از یک کیلو ...

اخه اصلا اشتها ندارم یعنژ گشنم نمیشه فقط پروتئین میخورم که موهام نریزه فعلا نزدیک سه ماهه رژیمم 

میکنم ولی دیگه اراده رژیم و ورزش ندارم🥲 قبلا الفا خوردم الان اینو گرفتم که قویتره  حسرت لاغری ...

برا خودت اهداف کوچیک تعیین کن، و کم کم به تک تکشون برس

یهو بخودت میای و میبینی ب هدف آخرتم رسیدی

سایز هاتو ماه ب ماه یادداشت کن تا انگیزه بگیری

این خوب نیس عزیزم  منم برام راحت بود بیشتر کم کنم، ولی خواستم اصولی پیش برم بیشتر از یک کیلو ...

من خودم قبلا با ورزش توی ۳-۴ ماه از ۶۴ شدم ۵۴ 

ولی این کرونای لعنتی چاقم کرد دوباره

و ورزش هم نمیتونم بکنم توی خونه

همش پیتزا میخورم🥲

2706