2737
2734
عنوان

کیک تولد ناتلی+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 668 بازدید | 33 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
اسی خودت درست کردی؟؟

اره🥺

عاشق قنادی و آشپزیم دائم درحال کیک درست کردن😜.خوشحال میشم سوالی داشتین بتونم کمکتون کنم.دعا کنین یه روزی بتونم کارگاه قنادیمو راه اندازی کنم😍🥰

خراسانم عزیزای من .تمام فوندانت کیلو ۱۱۰ با موز گردو خامه ۹۰ با موز و گردو

عاشق قنادی و آشپزیم دائم درحال کیک درست کردن😜.خوشحال میشم سوالی داشتین بتونم کمکتون کنم.دعا کنین یه روزی بتونم کارگاه قنادیمو راه اندازی کنم😍🥰
خیلیم عالی افرین ،اموزش دیدی یا نه؟

نه من هیچ کلاس آموزشی شرکت نکردم گلم از فیلم دیدنو اینا یاد گرفتم

نه من هیچ کلاس آموزشی شرکت نکردم گلم از فیلم دیدنو اینا یاد گرفتم

جدی میشه ؟من تو فکرم بود کیک تولد یاد بگیرم گفتم با یکی که تجربشو‌ داشته بپرسم .بنظرتون اول ویدیو نگا کنم یا کلاس اموزشی برم؟با چی شروع کردی اول؟

جدی میشه ؟من تو فکرم بود کیک تولد یاد بگیرم گفتم با یکی که تجربشو‌ داشته بپرسم .بنظرتون اول ویدیو نگ ...

من اولین کیک پختم روش الکی خامه زدم افتضاح شد خامه همه شره کرد ریخت اینقدر درست کردم کردم تا دستم امد ویدیو آموزشی زیاد ببینین.کلاسم خوبه اگه با هزینش مشکلی ندارین

2706