2137
2106
عنوان

کیک تولد ناتلی+عکس

581 بازدید | 33 پست

کیک تمام فوندانت تولد پره ریزه کاری یک خسته داغون

عاشق قنادی و آشپزیم دائم درحال کیک درست کردن😜.خوشحال میشم سوالی داشتین بتونم کمکتون کنم.دعا کنین یه روزی بتونم کارگاه قنادیمو راه اندازی کنم😍🥰

عالیه😍😍😍😍😍

لطف میکنید برام یه صلوات بفرستید؟❤من واسه امضای همه حاجت دارا صلوات میفرستم اگه لایک نمیکنم واسه اینه الکی اعلان هاتون زیاد نشه🥰 تویی که داری امضامو میخونی هر چی ارزوی خوبه مال تو!❤

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2149

ناتلی ببین چه کرده..همه رو دیوونه کرده👌😁

😡وقتی مخاطبم تو نیستی ،تحت هیچ شرایطی ریپلای نکن که بخوای افکار پوسیده خودت رو به زور تو مغز من بچپونی،چون اینقدر لجباز هستم که تا ته دنیا باهات کل کل کنم،حتی اگر به قیمت حذف کاربری جفتمون تموم شه..پس وقتی جوابمو بده که فقط مخاطب حرفم تویی.تاماااااام😡
ناتلی ببین چه کرده..همه رو دیوونه کرده👌😁

😂😂😂

عاشق قنادی و آشپزیم دائم درحال کیک درست کردن😜.خوشحال میشم سوالی داشتین بتونم کمکتون کنم.دعا کنین یه روزی بتونم کارگاه قنادیمو راه اندازی کنم😍🥰

ممنون عزیزای دلم

2050

کدوم شهرین؟

هزینه ارسال چقدره؟

کیک کیلو چند؟

فقط 39 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چه کوهایی نذاشتن رو سر این خونه خاکستر بیارهಥ_ಥکرونا فقط تو ده روز محرم بود و هر کس میرفت هیئت گناهکار و بی شعور بود  الان راحت به مسافرت و مهمونی هاتون برسین در راه شناخت دین هستم و تیکرم برای اونه ( دیدن این فیلم جرم است) رو حتما ببینید خواهرانه بهتون پیشنهاد میکنم من اصلا مذهبی نیستم من فقط به خالقم معتقدم مشکل ما این است اسلام را اشتباه فهمیده ایم اسلام یعنی شعور انسانیت مطالعه آداب معاشرت اسلام یعنی دلیل نماز و حجابت را بفهمی نه اینکه کورکورانه تبعیت کنی انقدر درگیر پول جمع کردن شدیم که داشتم فکر میکردم چند نفرمون امام حسین و به سکه ی طلا میفروشیم!!! نیاز جنسی داری؟ امکان ازدواج نیست؟ هر منطقی میگه یه طوری باید تخلیه ش کنی یا این ک عذاب بکشی، خدا تو قرآن میگه تو پاکدامن باش من تو رو از درون بی نیاز میکنم، آقا مگه من درون تو اون میل جنسی رو نذاشتم؟ خودم میدونم چطوری تو رو آروم کنم اگه عفیف باشی🤗 دوست داری همسرت پاکدامن باشه در آینده؟ خدا تو قرآن میگه خوب ها رو نصیب خوب ها میکنم بد ها رو نصیب بد ها، اگه میخوای شوهرت یا زنت عفیف باشه، باید خودت پاک باشی، نمیشه همه چرخ هاتو بزنی بگی بعد ازدواج همه رو قیچی میکنم😉کاربری قبلا دست دو نفر بوده و من سومی هستم 😇💐

عالی خسته نباشی 😍

خدایا ❤️به فکرمان..........منطق🌹به قلبمان..........آرامش🌹به روحمان..........پاکی🌹به وجودمان..........آزادی🌹به دست هایمان..........قدرت🌹به چشمهایمان..........زلالی🌹به زندگیمان..........عشق🌹به دوستمان.......... تعهد 🌹 و به تعهدمان.......... صداقت عطا کن❤️❤️❤️
2087
2051