2726

من پسرم ۲۰ ماهشه عااااااااااااشقشه، ی بستشو سع میکنم تو یک هفته کامل میدم ولی هی استرس دارم بهش ندم، بنظرتون خطرناکه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

این چیزارو ب خورد بچه ندین

اصالت یعنی : دلت نمیاد خیانت کنی ، دلت نمیاد دل بشکونی ، دلت نمیاد دورو باشی ، دلت نمیاد آدمارو بازی بدی                   این سادگی نیست اصالته!

وای نگم برات مادرشوهر روز تاسوعا به بچه پنج ماهه من سیب زمینی سرخ کرده رو نذری داد و منم هرچی گفتم ندین خوب نیس براش گفت مال امام حسینه بچم بیمه میشه 

بچه من بمسرم براش افتاد ب دل درد و استفراغ شدیدک ترسیرم گفتم نکنه بچم کرونا گرفت بردمش دکتر انقدر بد و بیراه دکتر گفت ک نگو

شما هم نده بهش چون اینا مواد نگه دارنده داره ضرر داره

🚫درخواست دوستی قبول نمیکنم🚫
من یه دونه با هزار تا حس بد بهش میدم .اون وقت شما یک بسته😬

:))))))))) گاهی اوقات فک میکنم خیلی دارم پاستوریزه بارش میارم نمیزارم جایی بره اصلا با بچه ها بازی کنه فک میکنم کثیفن دستش ب جایی بخوره شسته شدس یا اب پعدنی باید بخوره یا اب جوش و... ی هفته ک میخام کثیف بارش بیارم😂حالا از اینجا شروع کردم😂

وای نگم برات مادرشوهر روز تاسوعا به بچه پنج ماهه من سیب زمینی سرخ کرده رو نذری داد و منم هرچی گفتم ن ...

۵ ماه ک خیلی کوچیکه من اونموقع فرنیهم نمیدادم الان ۲۰ ماهشه خودش ظرفشو میاره میگه بریز:/ پس همون سیب زمینی سرخ شده چرب خودمو میدم😩

۵ ماه ک خیلی کوچیکه من اونموقع فرنیهم نمیدادم الان ۲۰ ماهشه خودش ظرفشو میاره میگه بریز:/ پس همون سیب ...

خیر نبینه بچم خیلی زجر کشید....

حداقل خودت ک درست کنی هم میدونی سیب زمینیش خراب یا سبز نیس هم اینکه مواد نگه دارنده نداره

🚫درخواست دوستی قبول نمیکنم🚫