2733
2739

من پسرم ۲۰ ماهشه عااااااااااااشقشه، ی بستشو سع میکنم تو یک هفته کامل میدم ولی هی استرس دارم بهش ندم، بنظرتون خطرناکه؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

این چیزارو ب خورد بچه ندین

اصالت یعنی : دلت نمیاد خیانت کنی ، دلت نمیاد دل بشکونی ، دلت نمیاد دورو باشی ، دلت نمیاد آدمارو بازی بدی                   این سادگی نیست اصالته!
2738

وای نگم برات مادرشوهر روز تاسوعا به بچه پنج ماهه من سیب زمینی سرخ کرده رو نذری داد و منم هرچی گفتم ندین خوب نیس براش گفت مال امام حسینه بچم بیمه میشه 

بچه من بمسرم براش افتاد ب دل درد و استفراغ شدیدک ترسیرم گفتم نکنه بچم کرونا گرفت بردمش دکتر انقدر بد و بیراه دکتر گفت ک نگو

شما هم نده بهش چون اینا مواد نگه دارنده داره ضرر داره

🚫درخواست دوستی قبول نمیکنم🚫
من یه دونه با هزار تا حس بد بهش میدم .اون وقت شما یک بسته😬

:))))))))) گاهی اوقات فک میکنم خیلی دارم پاستوریزه بارش میارم نمیزارم جایی بره اصلا با بچه ها بازی کنه فک میکنم کثیفن دستش ب جایی بخوره شسته شدس یا اب پعدنی باید بخوره یا اب جوش و... ی هفته ک میخام کثیف بارش بیارم😂حالا از اینجا شروع کردم😂

وای نگم برات مادرشوهر روز تاسوعا به بچه پنج ماهه من سیب زمینی سرخ کرده رو نذری داد و منم هرچی گفتم ن ...

۵ ماه ک خیلی کوچیکه من اونموقع فرنیهم نمیدادم الان ۲۰ ماهشه خودش ظرفشو میاره میگه بریز:/ پس همون سیب زمینی سرخ شده چرب خودمو میدم😩

۵ ماه ک خیلی کوچیکه من اونموقع فرنیهم نمیدادم الان ۲۰ ماهشه خودش ظرفشو میاره میگه بریز:/ پس همون سیب ...

خیر نبینه بچم خیلی زجر کشید....

حداقل خودت ک درست کنی هم میدونی سیب زمینیش خراب یا سبز نیس هم اینکه مواد نگه دارنده نداره

🚫درخواست دوستی قبول نمیکنم🚫