2410
2553

دخترم و دختر خاله اش خیلی همو میبینن دختر خاله کوچیکتره و اینکه هر چی دست دخترم باشه رو میخواد و اینجور مواقع شوهر خواهر و خواهرم با اصرار و وعده و وعید الکی دخترمو مجبور میکنن بده به بچه شون گاهی اشک تو چشمای دخترم جمع میشه و میشینه یه گوشه ناخن هاش رو میخوره و بازی اون بچه با اسباب بازیش رو نگاه میکنه من باید چکار کنم؟ روزایی که خیلی اذیت میکنه دخترمو شبا تو خواب گریه میکنه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نذار اصلا اینکارو کنن بعدا باعث میشه همیشه ظلم رو بپذیره حتما با مشاور مشورت کن تو روانشناسی میگن اصلا نذارید بچه ای اسباب بازی بچتون رو ازش بگيره اون مال اونه شخصیتش آسیب میبینه بچه اونا هم به زور گویی عادت میکنه 

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
2720
خوب محترمانه بگین که دخترم می خواد با اسباب بازیش بازی کنه.نذارین دیگران پرتوقع بشن.

دختر اونا کولی بازی و جیغ و داد و گریه راه میندازه اغلب هم خونه ما هستن یعنی اونا مهمانن

داری در حق دخترت ظلم میکنی عزیزم  هر بچه ای جایگاه خودشو داره چون کسی کوچیکتره دلیل نمیشه شخصی ...

واقعا هر حرفی بزنم اونا میگن خودمون راضی میکنیم مخصوصا خواهرم که بهش وعده میده برات فلان چیزو میخرم میترسم بعدا بچه ام یاد بگیره بخاطر چیزی اجازه بده ازش سو استفاده بشه یعنی این رشوه گرفتن عادت بشه

2714
خودمم برا همین نگرانم 

خب اجازه نده اینکارو کنن چون روحیه و تربیت دخترت از همه چیز تو این دنیا مهم تره فوقش میخوان یه مدت ناراحت شن ازت اگر روحش آسیب ببینه تو آینده نمیتونی خودت رو ببخشی تو اینجور مواقع به نظرم خجالت و ملاحظه اصلا معنا نداره

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
خب اجازه نده اینکارو کنن چون روحیه و تربیت دخترت از همه چیز تو این دنیا مهم تره فوقش میخوان یه مدت ن ...

آره درسته باید ارتباطم باهاشون کمتر کنم که یه رو وایسی باهامون داشته باشن زیادی قاطی زندگیمونن تا میان خونه مون من مشغول پذیرایی می‌شم و یه هو گریه و جیغ دخترم بلند میشه نمیشه هم از همه جا بی‌خبر بیام دخالت کنم توی بحث اونا شوهرم از هفت دولت آزاده هیچ نگاه نمیکنه دورش چه خبره

آره درسته باید ارتباطم باهاشون کمتر کنم که یه رو وایسی باهامون داشته باشن زیادی قاطی زندگیمونن تا می ...

خب از قبل کار هاتو بکن و همه چیز رو آماده کن بذار که نیاز نباشه هی بری آشپز خانه و بشینی پیش بچه ها که دادن بازي میکنن حواست بهشون باشه

خب از قبل کار هاتو بکن و همه چیز رو آماده کن بذار که نیاز نباشه هی بری آشپز خانه و بشینی پیش بچه ها ...

چی بگم والا وقت و بی وقت میان خونه هامون پنج دقیقه فاصله اس تا میگن داریم میایم رسیدن دیگه منم تا خونه رو جمع کنم و بیشتر وقتا سرشامیم نظم زندگیمو ریخته بهم قبلا دور بودن راحت بودیم 

2706