2733
2734
عنوان

شمام اینجورین خانوما

79 بازدید | 13 پست

وقتی با همسر یا نامزدتون بحثتون میشه تا یه مدت طولانی سرد میشین باهاش و بعدش دوباره عشقتون مثل قبل برمیگرده؟

ما خیلی بحث میکنیم سر آرایش و تیپ و همچین مسائل 

هنوزم ازدواج نکردیم واقعا دیگ از این بحث ها خسته شدیم 

چطوری تفاهم رو بوجود بیاریم؟

یه سوال دیگه هم دارم تو همین تاپیک میپرسم اگه دو یا سه بار ژل تزریق کنیم واسه لب و گونه و زاویه و ... اثرشون ک رفت ودیگه ترمیم نکنیم چهره باز به همون حالت اولش برمیگرده؟یانه یکم فرم اون ژل هارو حفظ میکنه؟

❄️

ما زود خوب میشیم ته ته قهرمون ی صب تا عصره 

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خب بهش بگو من همینم و لازم نیس تغییرم بدی..نظر من اینه اعتقادات من اینه و ب جای اینک نظرتو تحمیل کنی بذار خودم راجع ب مسائل خودم تصمیم بگیرم و اگ پیشنهادی داری بهم بگو و اجازه بده ک پیشنهادتو قبول نکنم..بجای اینک بهم گیر بدی ازم مراقبت کن

خب بهش بگو من همینم و لازم نیس تغییرم بدی..نظر من اینه اعتقادات من اینه و ب جای اینک نظرتو تحمیل کنی ...

عزیزم چه حرفاتو دوس داشتم تقریبا اینجورم گفتما میدونی هردومون خودخواهیم

❄️

همسرم مشکلی با تیپ و قیافه من نداره یعنی به نظرم درست نیست بخواد نظر بده من چی بپوشم 

اینارو قبل از ازدواج رفع کنید که بعد به مشکل بر نخورید 

شاغل.متاهل‌.شهروند‌‌استانبول‌ترکیه.                          حال‌دلم‌با‌،تو‌خوشه‌بغضت‌صدامو‌میکشه!-این‌عشقه هرجا‌که‌میرم‌مقصدی‌با‌من‌به‌دنیا‌اومدی!‌-‌این‌عشقه
همسرم مشکلی با تیپ و قیافه من نداره یعنی به نظرم درست نیست بخواد نظر بده من چی بپوشم  اینارو ق ...

بخدا انقد همو دوس داریم که حد نداره ولی نمیدونم چرا به تفاهم نمی‌رسیم

❄️
2738
عزیزم چه حرفاتو دوس داشتم تقریبا اینجورم گفتما میدونی هردومون خودخواهیم

بنظرم شما حق داری ک خودت باشی...اوشون خودخواهانه دارن تصمیم میگیرن برای پوشش شما...اوشون اگر دوست داره پوششت مطابق میلش بشه باید ب شما نشون بده ک عقایدش از شما درست تره...وقتی فکر و عقاید شما با پوششت مطابقت نداشته باشع یعنی این آدم دیگ تو نیستی....برو تحقیق کن و ببین چ پوششی درسته و ب هر نتیجه ای ک رسیدی پاش وایسا...یا ب شوهرت بگو اگ فکر میکنی پوششم درست نیس دلیل و منطق بیار...اگر مورد قبولم بود ک هیچ و گرنه من همینم ک هستم

بنظرم شما حق داری ک خودت باشی...اوشون خودخواهانه دارن تصمیم میگیرن برای پوشش شما...اوشون اگر دوست دا ...

بله حرفاتون کاملا صحیحه ازدواج نکردیم هنوز

❄️