2726
عنوان

علائم کرونا چیه 😢

| مشاهده متن کامل بحث + 4002 بازدید | 29 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره.منم گرفتم یک هفته پیش انقدترسیده بودم.بجز سوپ و گوشت چیزی نخوردم توروز ۵ ۶وعده میخوردم.بجای چایی ...

ممنون گلم انشالله همیشه سلامت باشی، اخه این چه دردیه،پارسالم همین موقع هابود گرفتیم ولی تب ولرز وکوفتگی داشتیم

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔

هر بدبختی از همین ترس و استرس نترس بابا 

آبلیمو عسل بخور با خودت بگو ی سرما خوردگی دیکه گندش کردن فقط نترس که بدتر میشی

شوهرم دوشب پیش یهویی علائم گرفتش فوری زنجبیل عسل قاطی کردم مثه قرص در آوردم بهش دادم فردا صبحش حالش خوب خوب بود

الان طب سنتی هم خیلی جواب میده 

علی بن الحسین(ع) اَشبَه الناس خَلقاً و خُلقاً و منطقاً برسول الله   صلی الله علیک‌یا اباعبدالله
2728
شماهم بی حالید،گلودرد خفیف وسردرد داری؟ البته من دوهفتس سردردوسرگیجه دارم زیرشکم وسینه دردم دارم،هی ...

دقیقا ولی سرم انقدر درد نمیکنه که اذیت کنه..شدتش فرق داره تو افراد مثلا من سرفه نمیزنم ولی بابام طوریه که میگم گلوش جر نخورد؟!.. البت من از یه هفته قبلش خودمو کشتم با عرقیاتو دارو و ...که نگیرم ولی گرفتم  

هر بدبختی از همین ترس و استرس نترس بابا  آبلیمو عسل بخور با خودت بگو ی سرما خوردگی دیکه گندش ک ...

ممنون گلم،اره خیلی میترسم،خصوصاکه خیلی فامیلامون گرفتن وهمسایمون هم هستن امروز شوهرم سوارماشینشون کرده بود کلی باهاش دعواکردم ۱۴روز گذشته از مبتلا بودنشون

اصلا نترس عزیزم.تاپیکامو ببینی میبینی منم چقد وحشت کرده بودم همه کارایی ک گفتمو بکن شربت عسل وآبلیمو ...

خیلی خیلی ممنون گلم،خداخیرت بده،چکارکنم پسرم مبتلانشه،همش نزدیکمه

دقیقا ولی سرم انقدر درد نمیکنه که اذیت کنه..شدتش فرق داره تو افراد مثلا من سرفه نمیزنم ولی بابام طور ...

چه سخته،ینی تاکی باید بااین کرونا دست وپنجه نرم کنیم،دقیق یسال پیشم گرفتیم😢

ماسک ک نزن اکسیژن خونت میادپایین اگ پسرت بزرگه کلا تو اتاق بمون واسه کار واجب ک میری توهال وآشپزخونه ماسک بزن الکل هم بزن پشت سرخودت

میشه واسه شادی روح پدرم صلوات بفرستید؟
تازه بابای من یه ماه پیش واکسنم زده الانش اینه

انشالله زودی خوب شن وهمه باباهاسلامت باشن،انگار اعتمادی به این واکسناهم نیست

ماسک ک نزن اکسیژن خونت میادپایین اگ پسرت بزرگه کلا تو اتاق بمون واسه کار واجب ک میری توهال وآشپزخونه ...

ممنون عزیزم ببخشیدوقتتونوگرفتم،داشتم تاپیکاتومیخوندم ازاسترس دارم میمیرم،میگم پسرم نگیره 😢😢اگه بمیرم اون چی میشه،سه سالشه میگه مامان جون کرونانداری بیابغلم،خدایاخودت رحم کن،علائمم شدید نیس ولی ضعف دارم،کاش مامانم پیشم بود 

ممنون عزیزم ببخشیدوقتتونوگرفتم،داشتم تاپیکاتومیخوندم ازاسترس دارم میمیرم،میگم پسرم نگیره 😢😢اگه بمی ...

نگران نباش عزیزم من هم گرفتم خوب شدم....قرار نیس همه بمیرن ک

حالتون بهتره ؟

میشه واسه شادی روح پدرم صلوات بفرستید؟
نگران نباش عزیزم من هم گرفتم خوب شدم....قرار نیس همه بمیرن ک حالتون بهتره ؟

سلام گلم ممنون که حالموپرسیدی،فقط گلودرد دارم وگرنه کارای روزمره رومیکنم نمیدونم شایدم کرونا نبوده ن

2706