2726
عنوان

علائم کرونا چیه 😢

4002 بازدید | 29 پست

علائم کرونا،بارداری،کیست،عفونت کلیه مثانه اصن علائم سرطانم دارم ینی چمه،شوهرم بینیش گرفته،اینقدگفت درددارم،ازسرشب منم درد دارم وجون ندارم،یکمی هم گلودرددارم،بنظرتون کروناس؟

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔

سرفه 

تنگی نفس 

ابریزش عطسع

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اره.منم گرفتم یک هفته پیش انقدترسیده بودم.بجز سوپ و گوشت چیزی نخوردم توروز ۵ ۶وعده میخوردم.بجای چایی روزی ۳بار دمنوش نعنا وآویشن وپونه میخوردم.اصلا چیزای شیرین نخوردم.

.آب هویچ.قرص ویتامین c هم خوردم.هروز بُخُور ی ربع.سر ی هفته خوب شدم

میشه واسه شادی روح پدرم صلوات بفرستید؟
این که علائم منه..آره کروناس مطمئنم چون از بابام گرفتم تست اونم مثبته

شماهم بی حالید،گلودرد خفیف وسردرد داری؟

البته من دوهفتس سردردوسرگیجه دارم زیرشکم وسینه دردم دارم،هی گفتن بارداری ولی میدونم ازکلیه هامه

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔
اره.منم گرفتم یک هفته پیش انقدترسیده بودم.بجز سوپ و گوشت چیزی نخوردم توروز ۵ ۶وعده میخوردم.بجای چایی ...

آها آب نمکم روزی ۳ بار قر قره کن.هرچی چرک تو گلوت باشه از بین میبره.شربت آویشن ضدسرفه وخلط آوره از داروخونه بگیر فک کنم ۱۷تومن قیمتشه

میشه واسه شادی روح پدرم صلوات بفرستید؟
2706