2137
2106
عنوان

علائم کرونا چیه 😢

1268 بازدید | 29 پست

علائم کرونا،بارداری،کیست،عفونت کلیه مثانه اصن علائم سرطانم دارم ینی چمه،شوهرم بینیش گرفته،اینقدگفت درددارم،ازسرشب منم درد دارم وجون ندارم،یکمی هم گلودرددارم،بنظرتون کروناس؟

سرفه 

تنگی نفس 

ابریزش عطسع

ژیـن آ                                             شیـشعِ من کثـیفِ،امـا دستمال شمام تمیزش نمیکنع:)              https://t.me/Hich_zhچنل نوشتع و دکلمم.                 کل کمـد لباسمو زیرورو کردم،تمـام کشـوهارو گشتم،تمام کتـابامو ورق زدم،کـل چتـامونو باهم خوندم،حتـی تو گوگـلم سرچ کردم،ولی یـادم نیومد ک کـِی نظـرتو راجب خودم پرسیـدم 🤙🏻

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

2166
2050

اره.منم گرفتم یک هفته پیش انقدترسیده بودم.بجز سوپ و گوشت چیزی نخوردم توروز ۵ ۶وعده میخوردم.بجای چایی روزی ۳بار دمنوش نعنا وآویشن وپونه میخوردم.اصلا چیزای شیرین نخوردم.

.آب هویچ.قرص ویتامین c هم خوردم.هروز بُخُور ی ربع.سر ی هفته خوب شدم

میشه واسه شادی روح پدرم صلوات بفرستید؟
این که علائم منه..آره کروناس مطمئنم چون از بابام گرفتم تست اونم مثبته

شماهم بی حالید،گلودرد خفیف وسردرد داری؟

البته من دوهفتس سردردوسرگیجه دارم زیرشکم وسینه دردم دارم،هی گفتن بارداری ولی میدونم ازکلیه هامه

اره.منم گرفتم یک هفته پیش انقدترسیده بودم.بجز سوپ و گوشت چیزی نخوردم توروز ۵ ۶وعده میخوردم.بجای چایی ...

آها آب نمکم روزی ۳ بار قر قره کن.هرچی چرک تو گلوت باشه از بین میبره.شربت آویشن ضدسرفه وخلط آوره از داروخونه بگیر فک کنم ۱۷تومن قیمتشه

میشه واسه شادی روح پدرم صلوات بفرستید؟
2183
اره.منم گرفتم یک هفته پیش انقدترسیده بودم.بجز سوپ و گوشت چیزی نخوردم توروز ۵ ۶وعده میخوردم.بجای چایی ...

ممنون گلم انشالله همیشه سلامت باشی، اخه این چه دردیه،پارسالم همین موقع هابود گرفتیم ولی تب ولرز وکوفتگی داشتیم

هر بدبختی از همین ترس و استرس نترس بابا 

آبلیمو عسل بخور با خودت بگو ی سرما خوردگی دیکه گندش کردن فقط نترس که بدتر میشی

شوهرم دوشب پیش یهویی علائم گرفتش فوری زنجبیل عسل قاطی کردم مثه قرص در آوردم بهش دادم فردا صبحش حالش خوب خوب بود

الان طب سنتی هم خیلی جواب میده 

علی بن الحسین(ع) اَشبَه الناس خَلقاً و خُلقاً و منطقاً برسول الله   صلی الله علیک‌یا اباعبدالله
شماهم بی حالید،گلودرد خفیف وسردرد داری؟ البته من دوهفتس سردردوسرگیجه دارم زیرشکم وسینه دردم دارم،هی ...

دقیقا ولی سرم انقدر درد نمیکنه که اذیت کنه..شدتش فرق داره تو افراد مثلا من سرفه نمیزنم ولی بابام طوریه که میگم گلوش جر نخورد؟!.. البت من از یه هفته قبلش خودمو کشتم با عرقیاتو دارو و ...که نگیرم ولی گرفتم