2733
2739
عنوان

مارمولک چندش🥲🥺🤯😱😱😡🥶

209 بازدید | 13 پست

وااای بچه ها تا حالا یه مارمولک دیدین که روی بدنتون باشه؟! 

من امشب که رفتم دسشویی بعدش توی حیاط، زیر درخت، روشویی مون قرار داره، دست هامو شستم و اومدم داخل، رفتم توی آشپزخونه بعدش میخواستم شام رو بیارم... یه لحظه برگشتم که به شوهرم یه چیزی بگم که واااای چشمتون روز بد نبینه🥵😱دیدم دقیقا روی بازوم یه دونه مارمولک کوچولو بود البته روی آستین لباسم... قلبم در اومد از ترس ، جیغ زدم و سریع با پشت دست پرتش دادم پایین، اولش ترسیدم بره توی یقه ام، وقتی افتاد روی زمین پسرم رفت یه دمپایی آورد و داد به من و منم مارمولک رو کشتم، هنوزم قیافه ی زشتش جلوی چشمم،الان همش حس میکنم دوباره این اتفاق میخواد برام بیفته🥲😭🥺

تا حالا شمام از این خاطرات بد و چندش داشتید؟ بیایید تعریف کنید... 

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...

الزاما هر نظری محترم نیست، نظر و تفکر داعشی ها و نازی ها محترم نیست، اساسا احترام برای نظر نیست، نظرات یا معتبر هستند یا معتبر نیستند، یا اگر بخواییم مبتلا به نگاه سیاه و سفید نشیم و تقسیم بندی خودی و غیرخودی توی ذهن مون شکل نگیره که نظر خودی معتبر و غیرخودی نامعبتره؛ میگیم هر نظری به درجاتی معتبره. احترام مال صاحب نظره، پس آدما محترمن ولی نظرات الزاما محترم نیستن، نظرات یا معتبرن یا معتبر نیستن، یا درجاتی از اعتبار رو دارن🙌. ممنون میشم برای حاجتم صلوات بفرستین 🙏🏻🩷

وای بشدت فوبیا دارم 😭😭😭😭

نباید تو دنیایی که: “چایی سبز بعد از جوشوندن زرده و چایی سیاه قرمز، ۷ تیر ۶ تا تیر داره، کولر گازی با برق کار میکنه و اَره برقی با بنزین، خواجه کرمانی شیرازیه و صائب تبریزی اصفهانیه و ستار همدانی تبریزی، ۳ تفنگ دار ۴ نفرن، عطاری ها عطر ندارن و قهوه خونه ها قهوه نمیفروشن، هزارپا ۶۰ تا پا داره، اچار فرانسه مال انگلیسه، با قاشق چای خوری چایی نمیخورن، جعبه سیاه هواپیما نارنجیه، ۵۱ بر ۱۷ بخش پذیره” به کسی اعتماد کنی.                                                          (زندگی برای من قشنگه! خیلی چیزای دیگه توش هست که من دلم میخواد ببینم.. میخوام بمونم ببینم ظلم تا چه حد پیش میره! میخوام بمونم و ببینم آدم تا چه اندازه قوه ستم کشیدن داره؟ میخوام بمونم و تموم رنگ‌های رنگین کمون دروغ رو ببینم! میخوام بمونم و بنویسم..میخوام مردمو بشناسم..تو خیال میکنی شناختن آدمای خوب و بد خودش کم کیف داره؟گمون میکنی دیدن طبیعت و لذت بردن از طبیعت تموم شدنیه؟) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😅

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...
2731
وای بشدت فوبیا دارم 😭😭😭😭

من از مارمولک نمیترسم، ولی اینکه بیاد رو بدنم به شدت چندشم میشه ولی اگه از دور ببینم نمیترسم و فرار نمیکنم

ویییی مارمولک🤮

من یبار با شوهرم تو ماشین بودیم وایستاده بودیما در حال حرکت نه

(شوهرم فوبیا ملخ داره)

ی ملخ خیلی گنده زشت اومد تو شالم ترسیدم جیغ زدم پرتش کردم رفت چسبید رو صورت شوهرم😂😂😂😂اون بدتر از من جیغ میزد از ماشین درومد بیرون وسط خیابون عربده و کولی بازی همه نگاه میکردن😐😐

🦋💙من از آغوش تو بارها به بهشت رفته ام🧿🦋
2738

ی دفعه تو حیاطمون بودم کراش قدیمم ک الان شوهرمه و پسرعممه خونمون بودن هیچی منم نمیدونم چی شد رفتم تو حیاط ابجیشم ک از من ی سال کوچیکتره اومد ی ان دیدم ابجیش گف سووووووسسسسک منم ک حقیقتا مث سگ از سوسک میترسم هی نگا میکردم ببینم کجاس دستمو کشیدم رو سرم ک دستم برخورد کرد ب ی چیز چندششششش عرررررررررر روشالم بووووود تنها کاری ک تونستم بکنم شالمو شوت کردمو دویدم و ا‌ونور ب داداشم‌گفتم رف ی شال دیگ اورد قشنگ‌شرفم ک رف تو سیفون هیچچچ دستمو زدم ب اون موجود ایکبیریه زشتتتتتتت🥺😐🪳

تو شاه رگ زندگــی منــی دلبر🫀🥺‌‌‎‌‌‎‎‌‎‌‌
ویییی مارمولک🤮 من یبار با شوهرم تو ماشین بودیم وایستاده بودیما در حال حرکت نه (شوهرم فوبیا ...

😂😂 کلا  چندش آور و وحشتناکن وقتی میان روی بدن آدم

ولی وقتی دورن من نمیترسم ازشون, چه مارمولک و سوسک و ملخ و... 

ی دفعه تو حیاطمون بودم کراش قدیمم ک الان شوهرمه و پسرعممه خونمون بودن هیچی منم نمیدونم چی شد رفتم تو ...

واااای🥲

باز خوبه سوسک بوده واسه تو 😅

مارمولک چندش تره

🤣😆 ریحان 

کاکتوس🤣😆

الزاما هر نظری محترم نیست، نظر و تفکر داعشی ها و نازی ها محترم نیست، اساسا احترام برای نظر نیست، نظرات یا معتبر هستند یا معتبر نیستند، یا اگر بخواییم مبتلا به نگاه سیاه و سفید نشیم و تقسیم بندی خودی و غیرخودی توی ذهن مون شکل نگیره که نظر خودی معتبر و غیرخودی نامعبتره؛ میگیم هر نظری به درجاتی معتبره. احترام مال صاحب نظره، پس آدما محترمن ولی نظرات الزاما محترم نیستن، نظرات یا معتبرن یا معتبر نیستن، یا درجاتی از اعتبار رو دارن🙌. ممنون میشم برای حاجتم صلوات بفرستین 🙏🏻🩷
ن بابا لهنتی مارمولک بود شاید انقدر نمیترسیدم خیلی بد بوددددد🥲

حتما تا یه مدت حس میکردی یه چیز چندشی روی سرته؟! من نمیدونم تا کی این حس رو داشته باشم... 

زودتر میخواستم برم دسشویی دیگه نرفتم🤭🙃میگم شاید دوباره یکیشون بیاد روم