2733
2739

یکم بهتر نشد یعنی کاهش نیافت کمتر نشد هنوز مرگ ومیرزیاد داره یا اوضاع بهتره ؟شهرای قرمز میدونین کیان؟دارم کلافه میشم

اوضاع که فعلا خرابه

اگه توو فکر سفری فعلا اصلا بهش فکر‌نکن😕

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه چرا فقط مردم خوب وتک دارن میمیرن چرا اینایی که زباله جمع میکنن اینایی که من میبینم تو خیابون باکلی گونی زباله سر کج کردن وخوابیدن نمیمیرن واز این دنیای لعنتی خلاص نمیشن چرا فقط دکترو مهندس وپرستارو قاضی میمیرن چراااا؟

2728

نه بابا کدوم سفرمن خودم از کرونا نمیترسم اصلا هم مراعات نمیکنم ولی دیگه سفر نمیرم تو خونه ام ولی عصری پیش یکی از دوستان بودم که ادم مهمی هستن تو جامعه گفتن از شرکتی که من باهاش کار میکنم ۵تامهندس تک که رفتن بیمارستان در حد سرفه بودن روزه بعد فوت شدن یه دختری که ۳۰ سالشه دارو ساز وکلی شغل به دردبخورداره سالم باپای خودش رفت اکسیژن روش گذاشتن تموم اکسیژن بدنشو کشیدن درعرض ۱۳ ساعت فوت شد چرا اخه اینجور میشه ؟