2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم راست میگن دوتا عمه هام معلم مدیر بودن همین کارو کردن شوهراشون خیلی بد شدن

عمه کوچیکم بعد از ۴۰ سال زندگی شوهرش هنوز ی لباس برای ۴تا بچه نگرفته اصلا پول خرجشون نمیکنه حتی عمم جهاز قسطی برای دخترش گرفت 

خیلی زندگیشون داغون شد اون یکی عمم شوهرش با وجود حقوق ارتش رستوران بهش اجازه نمی‌داد غذا از رستورانش ببره خونه 

میگفت خودت درآمد داری با پول خودت باید بگیری 

2728

بعد از ۶سال باید یه شناخت نسبی ازش داشته باشی دیگه.

وقتی شما‌پول داری بره قرض کنه‌از‌یکی دیگه؟اصلا درست نیس به نظرم.خودت میگی‌زندگی مشترک...

از ته دلم واسه تویی که امضامو میخونی خوشبختی،سلامتی،آرامش‌ و‌عاقبت به‌خیری‌ رو‌ از خدا میخوام.توهم واسه این نوعروس عاشق دعا کن👰🏼‍♀️🤵🏻‍♂️❤
یعنی اشتباه نیست؟ خب خرجش که نمیکنم میمونه برام

بستگی به رابطت با شوهرت داره. من اون موقع که ۳۵ تومن دادم پیش خونه میتونستم باهاش ۳۵ تا سکه بخرم. الان ۳۵ تومنمو پس بگیرم فوقش میشه ۳ تا سکه اما برام مهم نبود چون شوهرم واقعا اون موقع گیرش بود. اگه قرار باشه تو گرفتاریشون کمک نکنیم پس کی بکنیم. این کارا خیلی به چشمشون میاد

بستگی به رابطت با شوهرت داره. من اون موقع که ۳۵ تومن دادم پیش خونه میتونستم باهاش ۳۵ تا سکه بخرم. ال ...

از یه طرفی هم منظور کسایی ک نصیحتم میکنن اینه که دو روز دیگه پس اندازت به یه دردی بخوره یه ماشین بخری یا خونه بخری یا این چیزا 

از یه طرفی هم منظور کسایی ک نصیحتم میکنن اینه که دو روز دیگه پس اندازت به یه دردی بخوره یه ماشین بخر ...

این مسائل کاملا باید پیش خودت و شوهرت باشه. ببین الان دلت میخواد چیکار کنی. اینکه با پس اندازت یه کاری کنی که ۱۰۰ درصد بهتر از اینه که بشه پول پیش که نه سودی داره نه چیزی اما از یه طرفم ببین اگه شوهرت بخاطر پول پیش مجبور بشه قرض کنه چقدر سختی تو زندگیتون میاد

شوهرم روی حرفم حساب کرده فکرمیکنه کمک میکنم نامردی نیست؟

چه اسم کاربریت قشنگه😍

ببینید بستگی به اخلاق شوهرت داره. الان هر کسی بر اساس تجربه خودش به سوال شما جواب میده.

خود من حقوقم رو خرج خونم میکنم چون شوهرم صد برابر قدرشناسه و جبران میکنه. تاثیرشم تو  زندگیم میبینم، زندگیم از کسایی که با ما زندگی مشترکشونو شروع کردن بهتره (چون پولامون باهم تو زندگی خرج میشه و جلو میفتیم)

ولی یه نکنه هممممیشه برای خودت یه پولی کنار بذار. مثلا من هر ماه یه پارسیان میخرم + ۳۰۰ تومن پس انداز.

چه اسم کاربریت قشنگه😍 ببینید بستگی به اخلاق شوهرت داره. الان هر کسی بر اساس تجربه خودش به سوا ...

عزیزم چه کار خوبی میکنی شما، ولی من وقتی زیاد تو خونه خرج کنم با حقوق خودم ، شوهرم سریع پولامو واسه خانوادش خرج و بخشش میکنه منم یاد گرفتم دیگه کمتر کمک کنم ولی قطعش نکردم یهویی 🤣

ببخشید عزیزم شما سکه پارسیان و چند میخری؟؟ 

چند سوت میگیری؟؟؟

❤منتظر معجزه مادر شدن هستم❤
عزیزم چه کار خوبی میکنی شما، ولی من وقتی زیاد تو خونه خرج کنم با حقوق خودم ، شوهرم سریع پولامو واسه ...

اون‌دیگه زور داره که بره  پول شمارو خرج خانوادش کنه، همون پس انداز کنی بهتره😅

از این سایت میتونید قیمت انواع پارسیان رو چک کنید

https://www.tgju.org/قیمت-سکه-پارسیان

چه اسم کاربریت قشنگه😍 ببینید بستگی به اخلاق شوهرت داره. الان هر کسی بر اساس تجربه خودش به سوا ...

ممنونم چون خودم شب یلدا دنیا اومدم اینو گذاشتم 😁😍

منم دوروبرم میبینم مثلا عمه های شوهرم اداره دولتی هستن دارن بازنشسته میشن درامدشون رو ریختن توی زندگی شوهراشون هم عاشقشونن وهرچی دارن براشون خرج میکنن ولی مامان خودم میدیدم که چقدر زحمتاش بی ارج و قدر موند و نادیده گرفته شد

بدجور دودلم

ممنونم چون خودم شب یلدا دنیا اومدم اینو گذاشتم 😁😍 منم دوروبرم میبینم مثلا عمه های شوهرم اداره دول ...

متناسب با شناختت از همسرت تصمیم بگیر (خودت بهتر از هر کسی میشناسیش)

2706