2137
2106

ولی همه میگن نکن اشتباس میگن بذار شوهرت جمع کنه قرض و قوله کنه تو نده طلا بخر پولت نگو اصلا چقدره 

من خیلی شوهرمو دوس دارم ۶ سال دوست بودم باهاش با عشق زندگیمو شروع کردم چطوری بذارم بهش سخت بگذره؟ اصلا این نصیحتا چقدرش درسته

خوب میکنی

همسرجانم جان جانانم جانانه جان میدهم به جانت💏دوستت دارم تاابدویک روز💏خدایاازعمرم کم کن به عمرش اضافه کن💏سایه ات ازسرماکم نشودحضرت یار💏بهترین هدیه ی خدابودی برام همسرم💏تاآخرین لحظه زندگیم عاشقانه کنارت میمانم همسرم💏

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

2166
2165

یکی از نصیحتهای مامانبزرگ خدابیامرزم اینکه همه زندگیت و درامد و...به شوهرت نگو همیشه چند جایی هرچند کم پس انداز داشته باش ...اما پشتشم خالی نکن بهم تکیه کنید زندگی و بسازید ....الانم یه مقدار کمی پس انداز کن حتی خانوادتم ندونن به شوهرتم نگو با بقیش کمکش کن

هیچکس من نیست و این قدرت منه💪تآج👑روسَر مَنِع توچِرا گِرِفتی فآزِپآدِشآیی😉

عزیزم عقل خودت چی میگه؟ شما بزاری همسرت سختی بکشه بعد شما قایم کنین. این اسمش زندگی مشترکه پس باید پا به پای هم باشین 

شده تقدیر کسی باشی و قسمت نشود                             سالها گیر کسی باشی و قسمت نشود  💔
2183

عزیزم راست میگن دوتا عمه هام معلم مدیر بودن همین کارو کردن شوهراشون خیلی بد شدن

عمه کوچیکم بعد از ۴۰ سال زندگی شوهرش هنوز ی لباس برای ۴تا بچه نگرفته اصلا پول خرجشون نمیکنه حتی عمم جهاز قسطی برای دخترش گرفت 

خیلی زندگیشون داغون شد اون یکی عمم شوهرش با وجود حقوق ارتش رستوران بهش اجازه نمی‌داد غذا از رستورانش ببره خونه 

میگفت خودت درآمد داری با پول خودت باید بگیری 

بعد از ۶سال باید یه شناخت نسبی ازش داشته باشی دیگه.

وقتی شما‌پول داری بره قرض کنه‌از‌یکی دیگه؟اصلا درست نیس به نظرم.خودت میگی‌زندگی مشترک...

دیدی وقتی تو جاده های مه گرفته ی شمال میرونی مه جلو دیدتُ میگیره و هیچی جز خط سفیدای وسط جاده نمیبینی...؟از روزی که دیدمت انگار همه چیزو مه گرفته...چشمام فقط تورو میبینه