2137
2106

مردا اکثر اینجوری ان 

😍گردجهان گردیده ام اما تو چیز دیگری 😍               خدایا میشه دستامو بگیری 🤲آخه این روزا داغونم😔   گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین                          خانه آباد شدم،خانه ات آباد حسین😔

اوخیی

همسرجانم جان جانانم جانانه جان میدهم به جانت💏دوستت دارم تاابدویک روز💏خدایاازعمرم کم کن به عمرش اضافه کن💏سایه ات ازسرماکم نشودحضرت یار💏بهترین هدیه ی خدابودی برام همسرم💏تاآخرین لحظه زندگیم عاشقانه کنارت میمانم همسرم💏

خانومای عزیز، میون کلامتون شکر    

اگه شمام بچه پوشکی دارین واسه خریدش حتما به سایت کف قیمت یه سر بزنید

تو این گرونی خیلی به داد من و آقامون رسیده قیمتاش واقعا پایینه

2149

تو خانومی هرماه هورمونات بهم میریزه موقع بارداری هم همینطور 

مقایسه نکن خودتو

حتی اونکه میمرده واست د اگه همین الان بره ممکنه..!    * میگن کسی و از رو بدیای گذشتش قضاوت نکن ، شاید سحر توبه کرده باشه..! خب این درست ! اما من میگم هیچوقتم کسی و از رو خوبیای گذشتش قضاوت نکن ، شاید همین امروز صبح کثیف شده باشه...!            میدونی؟ بحث ی روحه ! ک الان تو اون نیس . حالا خودتو بکش.                    سلام بر کسانی ک مرهم بودند ، اما مرهمی نداشتند..🥀

درکت میکنم، من پوستم خوبه ولی نمیدونم چرا پوست هیچ مردی رو ندیدم مشکلات پوستی خانوما رو داشته باشه😣😂

و من همان اثبات احسن الخالقین خدایم🥰                                اگر میشه برای شادی روح مادرم یه صلوات بفرستید❤️🌹                    💜الهم صلی علی محمد و آل محمد💚
2050
2087

چون زن ها هر ماه عادت ماهیانه میشن هورمون هاشون بهم میریزه بخصوص در بارداری

اگر امشب تا ابد ادامه داشته باشد....                                    مهم نیست اگر فردایی نباشد                                       
وای اتفاقا الان که حساس شدم پریودم اخیش خیالم راحتتر شد

اره بابا خودتو اذیت نکن🤗

حتی اونکه میمرده واست د اگه همین الان بره ممکنه..!    * میگن کسی و از رو بدیای گذشتش قضاوت نکن ، شاید سحر توبه کرده باشه..! خب این درست ! اما من میگم هیچوقتم کسی و از رو خوبیای گذشتش قضاوت نکن ، شاید همین امروز صبح کثیف شده باشه...!            میدونی؟ بحث ی روحه ! ک الان تو اون نیس . حالا خودتو بکش.                    سلام بر کسانی ک مرهم بودند ، اما مرهمی نداشتند..🥀
1718