2733
2734
عنوان

رمان عاشقانه از نظر اسلام

138 بازدید | 12 پست

میگن خوندن بعضی رمان های عاشقانه از نظر اسلام مشکل داره 

مثلا خوندن رمان هایی مثل گناهکار و طلایه و سفر به دیار عشق و...اینجور رمانا هم مشکل داره؟؟؟؟

دختری که یه روز سنگه و یه روز شیشه😓ولی ترجیح میده بیشتر سنگ باشه چون شیشه بودن روحشو خراب میکنه ولی سنگ بودن اونو خنثی و خالی میکنه😕 ️دختری که عاشق خداست❤‍دختری که دو سال شکست ولی باز تونست بلند بشه😒تویی که امضام رو میخونی یه نصیحت بهت میکنم"تلاشی برای بستن دهن مردم نکن"🤐همین که خدا بدونه کی هستی و چی هستی کافیه😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله اشکال داره... چون بدون سانسوره😆

شیرازم تسلیت🖤ایرانم تسلیت💔مالک را گفتند، چگونه است که تو هیچ وقت راه را گم نمیکنی؟✨                                                             در پاسخ گفت : چون در فتنه ها چشم به انگشت اشاره ی علی دارم 💙 عزیزان درخواست دوستی ندید⛔⛔⛔⛔
2731
حالا بل فرض حروم باشه ..... نمیخونی.....؟!

نه نمی خونم 

اون دنیام خراب کنم برای این دنیا😂

دختری که یه روز سنگه و یه روز شیشه😓ولی ترجیح میده بیشتر سنگ باشه چون شیشه بودن روحشو خراب میکنه ولی سنگ بودن اونو خنثی و خالی میکنه😕 ️دختری که عاشق خداست❤‍دختری که دو سال شکست ولی باز تونست بلند بشه😒تویی که امضام رو میخونی یه نصیحت بهت میکنم"تلاشی برای بستن دهن مردم نکن"🤐همین که خدا بدونه کی هستی و چی هستی کافیه😍
2738

منظورش اون رمانایی هست که صحنه دارن یا قبل اینکه محرم بشن باهمن و رابطه دارن چون باعث میشن این چیزا رو عادی ببینی بعد چند وقت مثل همین فیلمای همجنس بازی که هست انقدر قشنگ داستان رو نشون میدن که تو توی ذهنت میاد چرا همچین چیز عادی باید حرام باشه و جلوشونو بگیرن فقط یه نیاز انسانیه 

بی نیازم از هر نگاهی جزخدا  ... 😊تنها تکیه گاه زندگیم خداست 💝که اگه روش رو ازم برگردونه با مخ خوردم زمین   تمام امیدم اینه که روزای سختم رو میبینه ،صدا زدنامو ،کمک خواستنامو میشنوه ،شکر کردنامو ،تلاشامو  و...خلاصه حواسش شش دونگ جمعمه 💪همیناس که منو از دستی که موقع غرق شدنم سمتم دراز میشه مطمئن می کنه 🌿.
حکم شرعی شو کاری ندارم ولی قطعا یک سری رمان ها قصد داره با تحریک غرایز و جاذبه جنسی کشش و جذابیت بده ...

خب این رمانا که گفتم بده؟

حرومم باشه ب درک 😐😂

احترام به عقاید یعنی من به محدودیت هایی که برای خودت گذاشتی احترام بزارم نه به محدودیت هایی که میخوای برای من بزاری   تبادل نظر و گپ زدن رو دوست دارم اما با تویی ک فک میکنی فقط خودت حالیته و عقل کلی حرفی ندارم اوکی تو خوبی 🙄🤗دلم می سوزد و کاری ز دستم بر نمی آید شبان آهسته می گریم؛ که شاید کم شود دردم... تحمل می‌رود اما شب غم سر نمی آید 🚶🏻‍♀️🕳️
نشنیدم این چیزی که گفتی رو ، شاید من نمی دونم 

خودمم نمیدونستم ، یه جا دیدم نوشته بود 

تو نت زدم دیدم واقعیه،  ولی نمیدونم دقیق منظورش چه رمانیه