2733
2734

نمیدونم این پست قراره به درد کی بخوره ولی من تجربمو می نویسم چون هیچ جا ندیدم اینو بگن.

من ادمی ام که ذاتا پسرونه ام و عاشق لباس پسرونه ام یک جو لوندی در من وجود نداره :)) فکر میکردم مشکلاتم با شوهرم سر این قضیه س برای همین همش سعی میکردم براش پیراهنای گل گلی و چیزایی که ازشون متنفرم بپوشم.

چون همه میگفتن اینجوری شوهرت خام میشه ولی حدس بزنین چیشد؟ هیچی من توی اون تیپا خفه میشدم از بس که ناراحت بودم اونم بهرحال باهام دعواش میشد.

پارت دو تو کامنتا. ‌

کانال خزعبلات نویسی هامه دوست داشتین بفرمایین @wayafzood

کار دیگه ای که میکردم این بود که صبح تا عصر کارای خونه رو میکردم و که شب شوهرم میاد پیشش باشم و کاری نداشته باشم.

ولی هرشب میشنیدم: تو که توی این خونه کاری نمیکنی.

بعد خودم رفتم مشاور چون شوهرم راضی نمیشد بیاد.

بعد یک ماه مشاوره و تلاش زیاد خودم فهمیدم چیکار کنم.

اینو بدونین مشاوره گرفتن مثل کارت باشگاه گرفته، پول میدی ولی خودت باید تلاش کنی مشاور فقط کمکت میده زودتر به هدف برسی.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

راجع به اینکه هرکسی زبان عشقش چیه فهمیدم، من رابطه فیزیکی دوست دارم.

یکی فقط میخواد عشقش پیشش باشه.

یکی هدیه دوست داره.

مال شوهرم چی بود؟ شوهرم دوست داره من در خدمتش باشم :)

دیدین گفتم صبح تا عصر کارامو میکردم که شب پیش هم باشیم؟ خب از اونجا که شوهرم سرد مزاجه و شب هیچ اتفاقی نمی افتاد سرخورده میشدم و میرفتم تو گوشی.

و اینو میشنیدم: تو همش تو گوشی ای.

فهمیدم وقتی عاشقمه که من دارم کارای خونه رو میکنم، حس میکنه برای خونه و بچش اهمیت قائلم و خیلیییی کیف میکنه.

اینو که یاد گرفتم بجای صبح، از بعد از ظهر کارامو شروع میکنم و تا اخر شب طول میکشه.

و باعث میشه حس کنه چه زن سخت کوش و مهربونی دارم.

منم بلایکین

مهم1.شما نمیتوانید صابون روی چشمانتان بریزید2.شما نمیتوانید موهایتان را بشمارید3.شما نمیتوانید از بینی خود نفس بکشید، زمانیکه زبانتان بیرون است.4.شما مورد سوم را انجام دادید! 5- ﺯﻣﺎﻧﯿﮑﻪ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﺩﺍﺩﯾﺪ،ﻓﻬﻤﯿﺪﯾﺪ ﮐﻪ ﻣﯿﺘﻮﺍﻧﯿﺪ ﺍﻣﺎ‌ ﺷﺒﯿﻪ ﺑﻪ ﯾﮏ ﺣﯿﻮﺍﻥ ﺑﺎ ﻭﻓﺎ ﺷﺪﯾﺪ6- ﺍﻻﻥ ﻟﺒﺨﻨﺪ ﻣﯿﺰﻧﯿﺪ،ﺩﺭﺣﺎﻟﯿﮑﻪ ﺳﺮﮐﺎﺭ ﺭﻓﺘﻪ ﺍﯾﺪ7.کپی کنید و برای دیگران بفرستید و اﻧﺘﻘﺎﻡ ﺍﻻﻥ ﺭﺍ ﺑﮕﯿﺮﯾﺪ!سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیاسیا سیا سیا ‌سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیا8 -شما آنقدر تنبل هستيد كه اين 40 تا سيا رو نخوندين9 -شما آنقدر سهل انگارهستيد كه متوجه نشدید يكي از آن ها سينا ميباشد10 -شما آنقدر ساده هستيد كه رفتيد بالا و پيدا نكرديد11 -من شما را سر كار گذاشتم12 -داريد ميسوزيد13 -بي مزه هم خودتي!14 -از اينكه شما را سركار گذاشتم خوشحال باشيد!15 -الان نفهميديد كه خوشحال رو اشتباه نوشته بودم16 -بازم رفتيد چك كرديد ولي من بازم سركارتون گذاشت😂✌🏻اینو از دوست نی نی سایتی کپی کردم 🤣😐

فهمیدم واقعا براش مهم نیست من چه شکلی ام. همینقدر حموم رفته باشم کافیه فقط میخواد درحال کار باشم :/ :))

اره قسمت فمینیست ذهنم خیلی بهش برخورد که وا مگه نوکرشم.

ولی ازونور میگم اونم از رابطه فیزیکی متنفره ولی چون دوستم داره انجام میده پس اینقدر کار رو براش‌ بکنم.

2738

پس برنامه روزانم اینه‌ که دیروقت بیدار میشم،‌ تا سه‌ چهار بعد از ظهر ول میگردم و فیلم میبینم و تفریح میکنم :)) بعد شام میپزم و دور و بر رو مرتب میکنم.

شوهرمم که هفت میاد هنوز کلی کارام مونده مثلا دارم گردگیری میکنم سلام میدم.

اونم یه لبخند پهن میزنه و قند تو‌ دلش اب میشه از دیدن دستمال دستم :/ :))

اوکی‌ هضمش برای خودمم سخته ولی دیدم بعد سه سال رنج فهمیدم دیدم باید بگم شاید یکی دیگم اینجوری باشه.

حالم از شوهرم بهم میخوره یه ادم سرد و بی روح که با ادم حرف هم نمیزنه،12سال زندگی یه ذره تغیر نکرده ...

عزیزم :(

اره راس میگی ۶ صبح دخترم نخوابیده بود جاروبرقی میکشیدم همسرم بیدازشد فک کنم خوشش اومد راستی شما از م ...

اره حال میکنن دیدی؟ منم یه هفتس یاد گرفتم😂 سه چهار ماهه تحت درمانم بله خیلی چیزای خوبی یاد گرفتم، ولی همونطور که گفتم مشاور ۳۰ درصد قضیه س و ۸۰ درصد تلاش خودته.

شوهرمنو داری تعریف میکنی دقیقا

وای عادیه؟؟ از بس همه میگفتن برای تیپته خیلی ناراحت بودم :/ فکر میکردم باید شورت قرمز بپوشم تا درست شه🤣

2706