2410
2553
عنوان

با این دوستم چیکار کنم

142 بازدید | 21 پست

دختره و مجازی با هم اشنا شدیم نزدیک یک سال همو میشناسیم هر روز پیام میده  از کارا و رفتاراش خوشم نمیاد این جوریه که امار همه چی رو میخواد دربیاره حتی یه جوریم هست که از تمام عکسای که پروفایلم گزاشتم شات داره حتی بعضی حرفایم که زدم شات گرفته 😐😐 انلاین باشی باید بگی چرا ...یکمم بیشعوره بگزریم میشه بگین چجوری قطع رابطه کنم دورزم پیام ندی میاد گیر میده منم دلم نمیاد چیزی بگم 😩

اینجا مجازیه حداقل اینجا خوده واقعیت باش ....

جواب نده 

۳۰ بار که جواب ندی خودش خسته میشه

میدونی بیشتر درد های ما ناشی از محیط زندگی ما هست ن خودمون یعنی تو فکر میکنی زشتی،تنبلی،بی استعدادی اما در واقع هیچکدوم نیستی بلکه این ادم های اطرافت بودن که این حس هارو بهت القا کردن  و روزی که بفهمی اینا واقعی نیستن و افکار دیگران بودن که تو رو کنترل میکردن  نجات پیدا میکنی  بهت توصیه میکنم کتاب زندگی خود را دوباره بیافرینید رو حتما بخون همینطور کتاب ذهن شما دوست شما نیست📚📚

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

ميشه بگي چجوري مجازي دوست ميشي😑

حجاب فقط یه تیکه پارچه ست اما به من حس حریم شخصی داشتن میده🌱من عاشق شالامم وقتی میخوام برم بیرون همیشه چند دیقه بهشون نگاه میکنم از بس دوستشون دارم نمیدونم کدومو بردارم 🐝 اون سورمه ایه که بابونه داره ،، یا صورتیه که خامه دوزی شده ،، یا هدشال مشکی عزیزممم ،، یا اون شال کشی کرمی که خیلی به رنگ پوستم میاد ،، عاشق چینای زیاد روی مانتو عروسکیمم با رنگ پاستلیش 🍼،، یا اون پیراهن اسپرت که رنگ صورتی یکم زنونش کرده 🎀،، عاشق بلوز دامن هم هستم ولی هنوز جا نیفتاده☹️ ولی خب عیبی نداره بجاش میشه تا دلت بخواد هرچیزی دم دستته با سارافون مشکی ست کنی 🤓،، دلم میخواد همه رنگ های نود لاک و شال رو داشته باشم و با همدیگه ستشون کنم🤪 دلم میخواد همه مدل های حجاب رو داشته باشم ترکی عربی اندونزیایی ایرانی 🤪 وقتی از اینا حرف میزنم انگار تو دلم 🍯🍰🍫🍦 آب میشه✌🏻🥰👋🏻 حجاب شیرین ترین  و پینترستی ترین لباسیه که من دیدم💘🍬 پی نوشت: پیشاپیش عیدتون مبارک🥳🎂 مراقب کرونای جدید باشیم🧴🦠 من از سه تا دارو نتیجه خیلی خوبی گرفتم و تا بتونم معرفیشون میکنم قطره پرسیکا برای پوسیدگی و درد دندون روغن بنفشه بر پایه زیتون از سایت mte24 برای سفیدی مو که البته بیماری نیست ولی مثل معجزه بود سیاه شدنش ویتاگنوس برای درد پریود که تو همین سایت گفتن برای نازایی هم استفاده کردن ،، بعضیا دکتر نیستن تاجر درد و بیماری ان مراقب سلامتیتون باشین 🔫☹️ مامانا خیلی خیلی مراقب بلوغ زودرس بچه ها باشید🤧 دخترا حقوقتون رو قبل از ازدواج بگیرید⚖️ از دستفروش ها و کسب و کار های کوچیک حمایت کنیم✅خشکاله  درست کنیم✅ 
حس میکنم این جوری منم بیشعور میشم

بعضی جاها لازمه

میدونی بیشتر درد های ما ناشی از محیط زندگی ما هست ن خودمون یعنی تو فکر میکنی زشتی،تنبلی،بی استعدادی اما در واقع هیچکدوم نیستی بلکه این ادم های اطرافت بودن که این حس هارو بهت القا کردن  و روزی که بفهمی اینا واقعی نیستن و افکار دیگران بودن که تو رو کنترل میکردن  نجات پیدا میکنی  بهت توصیه میکنم کتاب زندگی خود را دوباره بیافرینید رو حتما بخون همینطور کتاب ذهن شما دوست شما نیست📚📚
2714
رک بگو رک بی ادبی نه 

من خیلی براش توضحی دادم بی هیچ بی احترامی گفتم مسخره نکن یا این کارت یعنی پیگری تو زندگی بقیه بطور غیر نستقیم و اصلا تو کتش نمیره

ناراحت میشه سما باشی ناراحت میشی یا نه

من به شخصه حاضر نیستم با کسی که باهاش راحت نیستم چه ادم خوبی باشه چه بد باشه ، رابطمو ادامه بدم. تو زندگی به خودم اهمیت میدم و نمیخوام دورمو ادمای سمی بگیرن. شما هم سعی کن خودتو دوست داشته باشی عزیزم و به خودت احترام بزاری. لازم نیست بخاطر دیگران خودتو عذاب بدی و تحملشون کنی

ميشه بگي چجوري مجازي دوست ميشي😑

من توصیه میکنم بچسبی به همون دوستای اطرافت من با ادمای خیلی زیادی تو مجازی دوست شدم و هستم که اکثرشون ادمای به درد نخوری هستن جز تعداد محدود. توی چت کردن گروه های تلگرامی یا توی بازی اکثرشون خودشون میان منم هر کی بیاد متاسفانه خوب رفتار میکنم که نتیجش این شده 

من به شخصه حاضر نیستم با کسی که باهاش راحت نیستم چه ادم خوبی باشه چه بد باشه ، رابطمو ادامه بدم. تو ...

کاش میتونستم همین الان بلاکش کنم ولی از اونجای که میشناسم ادم پیگریه و ول کن نیست باش درگیرم 

2706