2137
2106
عنوان

با این دوستم چیکار کنم

83 بازدید | 21 پست

دختره و مجازی با هم اشنا شدیم نزدیک یک سال همو میشناسیم هر روز پیام میده  از کارا و رفتاراش خوشم نمیاد این جوریه که امار همه چی رو میخواد دربیاره حتی یه جوریم هست که از تمام عکسای که پروفایلم گزاشتم شات داره حتی بعضی حرفایم که زدم شات گرفته 😐😐 انلاین باشی باید بگی چرا ...یکمم بیشعوره بگزریم میشه بگین چجوری قطع رابطه کنم دورزم پیام ندی میاد گیر میده منم دلم نمیاد چیزی بگم 😩

اینجا مجازیه حداقل اینجا خوده واقعیت باش ....

جواب نده 

۳۰ بار که جواب ندی خودش خسته میشه

همیشه که ورق بر نمیگرده بعضی وقتا کتاب بسته میشواقعا ممنونم که آپشنی به عنوان خواب وجود داره. چشاتو میبندی. نه میبینی. نه میشنوی. نه حرف میزنی. راحت😍 کلی پول میدید برا لیزر؟🙄🧐تاپیکای اینجارو بخونید مو براتون باقی نمی ماند😂😂✂️🪒🪒🪒 👌ازدواج تاج افتخار نیست👑😉اما داشتن یه نفر که عاشقت باشه دلیل  خوشبختیه🤴👸 🙃بیاید برای هم ارزو های قشنگ کنیم ،مثلا من دعا میکنم تو خوشبخت و عاقبت به خیر بشی 👸تو هم برا من همین دعا رو بکن😘من خودمم یه آدمه فوق العاده خاص👸 من از مشکلات نمی ترسم  چون خدا  رو دارم 💪راستی من دنشجوی روانشناسی ام 🧠🩺اگه خاستی مشکلتو بگو شاید بتونم کمکت کنم 😍من یه دی ماهی هستم خوش پوش،جاه طلب ،یکم لجبازخدا همون‌ لحظه‌ای‌ کنارته‌ که‌ میگی:وای‌ شانس‌ آوردما😍خدا‌ جایی‌ و‌ زمانی‌ دستتو‌ میگیره‌ که که‌ تو‌ به‌ محال‌ بودنش‌ فکر‌ میکردی!چرا عاشق خدا نباشم وقتی بهم میگه تو ریحانه خلقت منی 👸😍   کانال احاطه توی تلگرام پر از متنای قشنگهاز یه جایی به بعد حالت نه خوبه نه بد.از خودت میپرسی میتونی ادامه بدی؟ جواب میدی نه و ادامه میدی

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2149
حس میکنم این جوری منم بیشعور میشم

بعضی جاها لازمه

همیشه که ورق بر نمیگرده بعضی وقتا کتاب بسته میشواقعا ممنونم که آپشنی به عنوان خواب وجود داره. چشاتو میبندی. نه میبینی. نه میشنوی. نه حرف میزنی. راحت😍 کلی پول میدید برا لیزر؟🙄🧐تاپیکای اینجارو بخونید مو براتون باقی نمی ماند😂😂✂️🪒🪒🪒 👌ازدواج تاج افتخار نیست👑😉اما داشتن یه نفر که عاشقت باشه دلیل  خوشبختیه🤴👸 🙃بیاید برای هم ارزو های قشنگ کنیم ،مثلا من دعا میکنم تو خوشبخت و عاقبت به خیر بشی 👸تو هم برا من همین دعا رو بکن😘من خودمم یه آدمه فوق العاده خاص👸 من از مشکلات نمی ترسم  چون خدا  رو دارم 💪راستی من دنشجوی روانشناسی ام 🧠🩺اگه خاستی مشکلتو بگو شاید بتونم کمکت کنم 😍من یه دی ماهی هستم خوش پوش،جاه طلب ،یکم لجبازخدا همون‌ لحظه‌ای‌ کنارته‌ که‌ میگی:وای‌ شانس‌ آوردما😍خدا‌ جایی‌ و‌ زمانی‌ دستتو‌ میگیره‌ که که‌ تو‌ به‌ محال‌ بودنش‌ فکر‌ میکردی!چرا عاشق خدا نباشم وقتی بهم میگه تو ریحانه خلقت منی 👸😍   کانال احاطه توی تلگرام پر از متنای قشنگهاز یه جایی به بعد حالت نه خوبه نه بد.از خودت میپرسی میتونی ادامه بدی؟ جواب میدی نه و ادامه میدی

رک بگو رک بی ادبی نه 

فقط 12 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم فکرمیکردم دنیا یه کیکه خوشمزه س  و ادماش یونیکورن و فرشتن! اما ادما بهم نشون دادن که میتونن چقدر بد باشن...چقدر وحشتناک باشن...واقعا چرا یکی بخواد زندگیه ادمو نابود کنه؟!ساده نباشید مهربون نباشید احمق نباشید ک اگ باشید میشید مثل من!من هنوز از این کابوسی ک ادما برام ساختن بیدار نشدم:)خواستی برام صلوات بفرست دعا کن یا هرچی ک این حل بشه    goftino.com/c/XYbnWj
2050
رک بگو رک بی ادبی نه 

من خیلی براش توضحی دادم بی هیچ بی احترامی گفتم مسخره نکن یا این کارت یعنی پیگری تو زندگی بقیه بطور غیر نستقیم و اصلا تو کتش نمیره

ناراحت میشه سما باشی ناراحت میشی یا نه

من به شخصه حاضر نیستم با کسی که باهاش راحت نیستم چه ادم خوبی باشه چه بد باشه ، رابطمو ادامه بدم. تو زندگی به خودم اهمیت میدم و نمیخوام دورمو ادمای سمی بگیرن. شما هم سعی کن خودتو دوست داشته باشی عزیزم و به خودت احترام بزاری. لازم نیست بخاطر دیگران خودتو عذاب بدی و تحملشون کنی

ميشه بگي چجوري مجازي دوست ميشي😑

من توصیه میکنم بچسبی به همون دوستای اطرافت من با ادمای خیلی زیادی تو مجازی دوست شدم و هستم که اکثرشون ادمای به درد نخوری هستن جز تعداد محدود. توی چت کردن گروه های تلگرامی یا توی بازی اکثرشون خودشون میان منم هر کی بیاد متاسفانه خوب رفتار میکنم که نتیجش این شده 

من به شخصه حاضر نیستم با کسی که باهاش راحت نیستم چه ادم خوبی باشه چه بد باشه ، رابطمو ادامه بدم. تو ...

کاش میتونستم همین الان بلاکش کنم ولی از اونجای که میشناسم ادم پیگریه و ول کن نیست باش درگیرم 

2143
کاش میتونستم همین الان بلاکش کنم ولی از اونجای که میشناسم ادم پیگریه و ول کن نیست باش درگیرم 

شما خودتم دلت نمیاد تمومش کنی. من از این ادمای پیله تو زندگیم زیاد بودن. فوقش دو سه ماه هی پیگیره بعد ول میکنه

شما خودتم دلت نمیاد تمومش کنی. من از این ادمای پیله تو زندگیم زیاد بودن. فوقش دو سه ماه هی پیگیره بع ...

اره چون بزرگ ترین عیب من اینه که دلم نمیاد کسی و از خودم  برنجونم ولی دیگه پیاماشو و جواب نمیدم به درک بهتر از اینه هر روز حرص بخورم ❤️🍓مرسی از راهنمایت 

2051