2137
2106

من دو روز یکبار.یا سه روز یکبار.

بنظرتون کار درست چیه؟

از بس این دختره جاری م خوبه که واقعا نمیتونم باهاش رقابت کنم.من حتی به مامانمم هرروز زنگ نمیزنم.

خارج از سیاست و روانشناسی،واقعا درست ترینش چیه.؟

وا چرا حس میکنی باهاش باید رقابت کنی تو کار خودتو بکن همه که مثل هم نیستن

بگذار همه مسخره کنند چادرت را. سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را. می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه (عج) 

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2149
2050

هفته ای دوبار

😍گردجهان گردیده ام اما تو چیز دیگری 😍               خدایا میشه دستامو بگیری 🤲آخه این روزا داغونم😔   گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین                          خانه آباد شدم،خانه ات آباد حسین😔

درست ترینش اینه که حد و حدود رعایت بشه...نه افراط نه تفریط...

کاش لااقل یک نفر بود که من با او،از همه چیز همانطور حرف میزدم که با خودم حرف میزنم...این کاربری برای دو نفره:من و کیبورد گوشیم؛اونم گاهی براتون درد و دل میکنه و از گذشته ها میگه😊لطفا درخواست دوستی ندهید...مرسی...اه
2143

قانون که نداره هرکسی بر اساس اخلاق و روحیات خودش رفتار میکنه ، حساسیت به خرج نده خودت باش 

من یک مادرم، مادری بدون زایمان اما عاشق فرزندانم. حس شیرین مادریم را با هیچ لذتی تغییر نخواهم داد.     

منم‌جاریم خیلی شیرین عسله. من متاسفانه ساقه طلاییم.اون گردو‌هم میخوره میگه وای مامان جوون چقد گردوهاتون خوشمزس🥴

توو تبلیغ پوشک بچه هه میگه دوستت دارم مای بی بی؛ خب پدرسگ تو که انقد خوب حرف میزنی بگو ع ن  دارم

من از تلفن بازی خوشم نمیاد. اینهمه زنگ میزنن به هم مگه چقدر حرف دارن🥴

تازه خودتم زیاد زنگ میزنی چخبره 2روز یبار😂

فقط 9 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداجون نی نی قشنگم سالم بیاد بغلم🙏🥰 مامان 2تا دختر ناز هستم😍☺️

من خیلی زنگ نمیزنم هرروز هرروز خوب نیس

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامان شدن یعنی حالا دیگه تنها نیستی💕 و یه همدم کوچولو داری که کافیه دستتو بذاری رو دلت♥️ و کلی باهاش حرف بزنی و آروم آروم به آرامش برسی.🤩 مامان شدن یعنی نه ماه نچشیدن یک خواب آسان🤰، یعنی نصف شب بلند شدن که مبادا بد خوابیده باشی و نی نی ات🍼 یه وقت ناراحت باشه..عشق مامان خوش اومدی تو دلی مامانی دختر گلم❤️❤️😍
2051