2726
عنوان

به نظرتون کارِ درستی کردم یانه؟

161 بازدید | 16 پست

مادرشوهرمینا بنایی داشتن با شوهرشو دخترش(2تا بچهاش)اومدن خونه ی من موندن 1هفته خودشون موندنو منو بچه 8 ماهه رفتیم خونه مامانم .بعد برگشتیم 1 هفته هم باهم بودیم یعنی درمجموع 14 روز زندگیم دراختیارشون بود .اگه خدا بخواد 20 روز دبگه میریم خونه خودمون(تازه یه نقلی شو خریدیم).اینا بعد 14 روز رفتن خونه خودشون .داشتم لیوانارو میشستم دخترِ خواهرشوهرم که 10 سالشه برگشته میگه زندایی  لیوانای دمِ دستیات همینه تو جهازت همین بود.به منم خیلییییی بَر خورد آخه مادرشوهرم خیلی سر جهاز بهم تیکه انداخته بود بعد 7 سال بازم وِل کن نیستن .با اینکه بابایِ خدابیامرزم جهازِ خیلی خوبی داده بود .برگشتم گفتم بابایِ من به اندازه عمو مرتضی (شوهر خالش میشه )پولدارنبود دیگه اون داره 300 پارچه چینی میده .میگه بیچاره خالم کجاش پولداره؟

بعد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ب جای ده نفر میگم خب؟!!!

دنیا برای رنج های شما پشیزی ارزش قائل نیست هیچ کس شما را با رنج هاتون دوست ندارد زجه نزنید پست تر می شوید ، دنیا فقط برای یک چیز ارزش قائل است گذر از رنج ها؛ ابتکار و خلاقیت به خرج دهید و راه حل پیدا کنید ✌🏻💚💛🧡❤️
2728
بچه ی 10 ساله یه چیز گفت زن 40 ساله نبود که عزیزجان

کنار این بچه هم حرف زدن جوگیر شده بی ادبی میکنه ماهم هممون دختر بدنیا اوردیم بچه خواهرشوهرم که دختره کنار همه میگفت ایناهم همشون دختر زاییدن این حرف حرف مادرشوهرمه خواستم خفش کنم دختر بی ادبو

عجب دختر زبون درازی و پرویی والا ادم بزرگم روش نمیشه ازین حرفا بزنه بهش میگفتی کم مامانجون و اینات تیک انداختن توام اضاف شدب

باید دیوانه تر باشیم اگرنه دیوانع خاهد کرد ما را درد دوران🙃...ی دختر قوی چیزی بود ک مجبور بودم باشم... 

این دختر رفته پایین به مادرشوهرم فضولی کرده .اونم اومد بالا به من گفت تو با نوه م چیکار داری؟اصلا این بچست تو چه حقی داری این حرفو میزنی تو داری به اون یکی نوه م حسودی میکنی ..درصورتیکه اون یکی نوه شو خودم شوهر دادم من به مامانم گفتم اگه کِیسِ خوبی بود بیار واسه دخترِ خواهرشوهرم ..پسرِ هم همه چی تموممم .حالا برمیگرده به من میگه حسود 

الان دیگه وقتی میبینمش نه با خودش نه با دختراش حرف نمیزنم.کارم غلطه؟

خب اگه بچست لابد شما گفتید که اونم میگه بابا بسه دیگه 

کنار این بچه هم حرف زدن جوگیر شده بی ادبی میکنه ماهم هممون دختر بدنیا اوردیم بچه خواهرشوهرم که دختره ...

آره قبول دارم حرص در آرن ولی خودت میدونی دیگه همه چیو عین ضبط صوت حفظ میکنن حرف خودشون نیست

اگر گاهی جواب نمیدم عذر میخوام.بی حوصله ام،دوست دارم نظرم رو بگم و برم،همین...💚لطفا درخواست دوستی هم نفرستید حرف خصوصی با کسی ندارم

استارتر عزیز خواهش میکنن حلال کن مجبور بودم  که پست بزارم  خواستم سوال کنم از دوستان  که ایا برای نصب اینستا از طریق ایمیل حتما باید فیلت ر شکن داشته باشیم؟  رفتم پیش کسی که با ایمیل برام اینستا نصب کنه وقتی نصب کرد   بعد اینستام درست عمل نمیکرد و خیلی کند بود یا اصلا اجرا نمیشد  بعد گفتش که چون با ایمیله حتما باید فیلت ر شکن داشته باشی 

از این حرفا همیشه هست...حالا ما جهیزیه زنداداشمو فقط کمکش چیدیم ولی خودش دهن مارو سابید صد بار گفت جهیزیه من عین یه دختره پولداره😐😮

گاز نیورد گف کابینت ک میکنیم باید صفحه ایی نصب بشه!

بخاری نیورد...ماشین لباسشویی دو قلو اورد ...و خیلی کمبودای دیکه که ما فقط نگا کردیم ولی خودش ول کن نبود خب ببند دهنتو دیگه!

2706