2137
2106

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

2166

من

تیم؛تیم؛ شیرانه😍🫀با دل شیر،با لباس سرخ قهرمان ایرانه😍❤️واسه تیم های ایران و آسیا پرسپولیس تهرانه🥺❤️تیم شیرانه😎💖جون من بهش وصله، دوستش دارم و عشق من بهش الکی نبوده اصله❤️😎... همه می‌دونن تیم پرسپولیس قهرمان چند نسله🥺 جونم بهش وصله💪😍عشق_ترین_عشق_زمین#پرسپولیس فقط همین_همه پرچمای سرختونو بالا ببرید😎😍❤️💪
چطوریه؟

همون وات فقط استاتوس خودت انتخاب میکنی که سین بزنه یا نه پیام یدن پاک کنن پاک نمیشه و..

من به مرگی فکر میکنم که زندگی هدیه میده! من حامی اهدای عضوم🙏اگه عنکبوتی که توی اتاقمون کشتیم تمام عمرش فکر میکرد که ما دوست و هم اتاقیش هستیم‌چی؟!🥲 لایک نکنید لطفا
منم دارم چطور

میگم برای منم تنظیماتش انگلیسیه چرا کنم فارسی شه

میشه یه صلوات برای حاجتم بفرستی ان شاءالله ثوابش هزار برابر به خودت برگرده (لا اِلهَ اِلّا انتَ سُبْحانَکَ اِنّی کُنْتُ مِنَ الظّالِمین ) .سلام بر حضرت معصومه (س)   السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ رَسُولِ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ فَاطِمَةَ وَ خَدِیجَةَ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ أَمِیرِ الْمُؤْمِنِینَ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ الْحَسَنِ وَ الْحُسَیْنِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا أُخْتَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا عَمَّةَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ مُوسَى بْنِ جَعْفَرٍ وَ رَحْمَةُ اللَّهِ وَ بَرَكَاتُهُ
2050
2183

بچه تاپیک اخرم راجع به مامانمه 

خودشم عضو اینجاس 

گزارش بزنید لطفا نبینه شهیدم کنه 

🙏🙏

من به مرگی فکر میکنم که زندگی هدیه میده! من حامی اهدای عضوم🙏اگه عنکبوتی که توی اتاقمون کشتیم تمام عمرش فکر میکرد که ما دوست و هم اتاقیش هستیم‌چی؟!🥲 لایک نکنید لطفا