2726
عنوان

مننزیت بچه زیریکسال

89 بازدید | 12 پست

سلام خانوما کسی میدونه علائم مننژیت چیه و غیراز گرفتن مایع نخاعی راه دیگه ای برای تشخیص هس یانه؟؟؟

من بچم حدود یکماه تب داشت ودکترزیادبردیم وآزمایش خون وادرار وکرونا هم گرفتن که سالم بود ونهایتش گفتن ویروسیه ....ولی امروز یه جایی درموردمننژیت خوندم ترسیدم میگم نکنه مننژیت بوده ؟؟؟تومننژیت آزمایش خون عفونت نشون نمیده؟؟؟

راه تشخیصش همون مایع مغزی نخاعیه

الان بهتر شده بچه؟

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اره الان بهتره ولی کلا خودم استرس گرفتم

اگه بهتره که هیچی دیگه نگران نباش

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔
اگه بهتره که هیچی دیگه نگران نباش

دیگه تب نداره وخوب شده ولی نگرانم که نکنه مننژیت بوده وفقط علائمش خاموش شده چون هیچ انتی بیوتیکی دکترا ندادن منم ندادم 😕ازیه دکترم پرسیدم اخه مگه یه ماهم بیماری ویروسی طول میکشه گف لابد پشت سرهم هی گرفته 😕

دیگه تب نداره وخوب شده ولی نگرانم که نکنه مننژیت بوده وفقط علائمش خاموش شده چون هیچ انتی بیوتیکی دکت ...

نگران نباش پسر منم یه ماه کامل اسهال گرفت هرکاری کردیم خوب نمیشدهمه آزمایشاش خوب بود ولی بهتر نمیشد تا خود بخود خوب شد 

ویروسا هم ناشناخته شدن 

نگران نباش پسر منم یه ماه کامل اسهال گرفت هرکاری کردیم خوب نمیشدهمه آزمایشاش خوب بود ولی بهتر نمیشد ...

وای دختر منم یه هفته تمام اسهال واستفراغ شد هیچی هم نمیخورد کلی وزن کم کرد😭😭😭حیوونی بچه اب شد تواین مدت گریم میگیره

وای دختر منم یه هفته تمام اسهال واستفراغ شد هیچی هم نمیخورد کلی وزن کم کرد😭😭😭حیوونی بچه اب شد توا ...

دیگه ببین پسر من که یماه بود تو چه حالی بود

پاهاشم افتضاح میسوخت یک ماه پوشکش نکردم روزی صدبار اسهال میکرد از کت و کول افتادم دکترا هم تشخیص ندادن که چی بود و چیشد

دیگه ببین پسر من که یماه بود تو چه حالی بود پاهاشم افتضاح میسوخت یک ماه پوشکش نکردم روزی صدبار اسها ...

دقیقا مثل دختر من دختر منم جوری سوخته بود که اصلا نمیتونست بشینه جیغش بلند میشد 😣خدا اون روزا رو نیاره برابچه منم فقط گفتن ویروسیه...بچه شما تبم داشت یانه؟

دقیقا مثل دختر من دختر منم جوری سوخته بود که اصلا نمیتونست بشینه جیغش بلند میشد 😣خدا اون روزا رو نی ...

نه تب نداشت