2737
2734

چجوری آشتی کردین؟بنظرتون مردها وقتی زنشون خونه نیست بیشتر خوش میگذره بهشون؟پس چرا زن گرفتن؟بنظرم جز اوایل نامزدی هیچ وقت دوستم نداشته...من خیلی یاد خاطره های خوبمون میوفتم...ولی اون گمانم کیف میکنه من نیستم!!!

زندگی به لطف پسرم زیباست...خدایا نگهدار اش باش

من ۷ روز

گاهی فکر میکنم درست از همون لحظه ای که دستای کوچولوتو توی مانیتور دیدم با انگشتای ظریفت فهمیدم دنیا میتونه برام اندازه ی دستات باشه و معنای زندگی یعنی بودنت عشق کوچولوی من با دستای خوشگلت برا همه کسایی که آرزو دارن مامان بشن دعا کن ‌خدا یدونه مثل تو بزاره تو دلشون ‌‌‌تا معجزه ی خدا رو حس کنن❤❤تیکر تولد گل پسرمه به وقت یک سالگی🥳

ما بیست روز

اگه دخترم عاشق شد تمام دنیا رو بهم میریزم تا دخترم را به عشقش برسانم حتی اگر انتخابش اشتباه باشه بهتراز ان است که یه عمر حسرت گرفتن دست عشقش پیرش کند 👈👈👈👈👈یا اینه دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

اره

یه شب تاروز بعدش

چون ماقهرامون ده دقیقس.این طولانی ترین بود .اونم من اشتی نکردم.شوعرم همیشه پیشقدمه

از اونی كه ميگفت به خاطرت با كُل دنيا ميجنگَم چه خبر؟هنوز داره ميجنگه يا شهيد شُد؟  

قهر طولانی بخصوص رفتن از خونه اشتباه محضه، اصلا خونتون ترک نکنید مگر به قصد طلاق، بار اول شششششاید مهم باشه و سختشون باشه ولی بعدش عادت میکنن، برادرشوهر منم همش زنش میرفت خونه مامانش برای قهر بعد سه بار برادر شوهرم تنهایی بهش حال داد کلا از قصد دعوا راه مینداخت این بره یک ماه نیاد در آخرم بعد 5 سال زندگی که شاید یکسال زیر یک سقف بودن طلاق گرفتن

الحمدلله مجردم. 

خوش به حالت آدم مجرد آزاده..من از وقتی ازدواج کردم و دل دادم به شوهرم روزهای خوب خیلی خوبم روز های بد جهنم ترین..نمیدونم چرا روزهای بدمون بیشتره 

زندگی به لطف پسرم زیباست...خدایا نگهدار اش باش
ما بیست روز

وای خیلی تبعاتش بده به نبودنت عادتش میدی

ما چند روز سرسنگین بودیم تاثیراشو دارم میبینم بعد که ادم آشتی میکنه یکم زمان میبره تا دوباره رابطه روبه راه شه

دوستت دارم عشق زندگیمM💗
2706