2733
2734
عنوان

تروخدا بیاید خیلی مهمه عکس

320 بازدید | 9 پست

نودل خریدم با ی مارک متفاوت مارکی که قبلا میگرفتم هاتی کارا بود و طرز تهیه با ی لیوان اب بود و محتویات بسته رو باید می‌ریختم توی ی ظرف در بسته و بعد ۳ دقیقه آماده بود اما این یکی دلیت و طرز تهیه ش ی طور دیه نوشته شده میشه بگید الان باید چکار کنم الان عکسشو میزارم

دوست مهربونم اگر امضای‌ من و میبینی لطفا برای حاجت های دل من و خودت و ظهور آقامون امام زمان ی صلوات مهمونم‌ کن ❤❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

الان برای ۳ بسته ۶ لیوان آب بریزم؟

دوست مهربونم اگر امضای‌ من و میبینی لطفا برای حاجت های دل من و خودت و ظهور آقامون امام زمان ی صلوات مهمونم‌ کن ❤❤❤❤
طبق طرز تهیه اش درست کن

الان برای ۳ بسته ۶ لیوان آب بریزم؟

2738
من همیشه از اینا میخورم. آبو میزارم روی گاز میجوشه بعد نودل و ادویشو میریزم تو آب😐 آبم به مقداری ت ...

خیلی دوسش دارم 

اما هاتی کارا خیلی بهتره